"Hooandja" blog

Esimene ühisrahastusprojekt on täisrahastuse saanud!

Palju õnne Chintis Lundgrenile ja tänud kõigile toetajatele! 37 head inimest andis Chintise projektile Müstiline raba hoogu. Peagi võime näha tänu hooandjatele Chintise ühe minutilist animatsiooni, mis valmib Taanis, sest sinna meie vahva projektiautor animaresidentuuri paar päeva tagasi suunudus.

Kui teatasime Chintisele head uudist rahastuse saamisest, oli tema rõõm suur: "Erakordselt superluks! Ma olen kohutavalt õnnelik, et väikeses Eestis on täitsa võimalik ühisrahastusega üht pisikest kunstiprojekti ära majandada ja tahaks saata tänukallistusi kõigile toetajatele ja Hooandja meeskonnale!"

Meie omakorda täname Chintist, et ta julges olla üks esimestest, kes oma põneva projektiga alles alustavasse keskkonda tuli. Loodame, et Chintise projekti edu hoovustab teisigi Hooandja keskkonda tõsiseltvõetava rahastuskeskkonnana võtma. Ootame särasilmseid inimesi oma põnevate projektiideedega! P.S Chintise projekt jääb veel aktiivseks, kuniks projekti lõpptähtajani. Kellel huvi saab Chintise projekti veel toetada, et saada Chintise toredat linnujoonistust, nukku või olla lausa produtsent. :)

Täname veelkord kõiki hooandjaid!