"Hooandja" blog

Hooandja läks Ida-Virumaale!


 

Detsembrikuu kujunes Hooandjale eriti tegusaks, sest lisaks muule avasime ka StartUp Estonia ja KredEx´i kaasfinantseerimisel pilootprojekti Ida-Virumaa suunal. Projekti olid oodatud kõik Ida-Virumaal tegutsevad alustavad (idu)ettevõtted, üksikettevõtjad ja/või loovinimesed, kel Ida-Viruga seonduvalt mõni vahva projekt või algatus meeles mõlkumas.

Algatuseks pidasime maha lausa viis virtuaalseminari – neli venekeelset ja soovijate palvel ka ühe eestikeelse. Käsitlesime selliseid teemasid nagu ühisrahastuse ajalugu maailmas ja Eestis, edulood läbi aegade, erinevate ühisrahastusplatvormide võrdlus ning edasi juba täpsemalt Hooandjast -  kuidas Hooandja tekkis ja kuhu on tänaseks arenenud, kuidas teha ja turundada edukat kampaaniat Hooandjas, do-s ja don´t-s ning muud soovitused ja nõuanded, mida seejuures silmas pidada. Virtuaalseminaridest kujunesid välja tõelised zoomi-maratonid, millest võtsid külalisesinejatena osa ka nii mõnedki juba Hooandjas eduka kampaania teinud autorid ning teiselt poolt tõsised huvilised, kellel enamustel ka ideed olemas ja kavatsused kindlad. Rõõm oli tõdeda, et asjalikud arutelud ja küsimuste-vastuste voorud kujunesid niivõrd sisukateks ja huvitavateks, et kõik viis seminari venisid planeeritud ajast pooltund kuni tund pikemaks. Millest on meil omakorda ainult rõõm!

Ida-Virumaa programmiga jätkame kuni 30. septembrini personaalse nõustamise ja mentorsessioonide kaudu. Sestap polegi midagi kui sa seminaridele ei jõudnud või praegu asjast üldse esmakordselt kuuled – liituda võib ka igal vahepealsel ajal!

Seega, kui sa:

  • Põled soovist jagada oma projekti kogu maailmaga ja saada endale oma esimesed andunud fännid?
  • Soovid lansseerida oma esimese toote ja meelitada rohkem kliente tarbima juba olemasolevat?
  • Kavatsed teha oma tootele eelmüüki ja/või kasvatada oma brändi tuntust?
  • Sul on vaja lisafinantseeringut, aga sa ei tea, kust ja kuidas seda saada?

Siis on see progamm just sulle!

Nõustamisprogramm on kõigile osalejatele tasuta ning osalemiseks ei ole vajalik juriidilise keha olemasolu. Personaalsed konsultatsioonid planeerime läbi viia kas füüsilises või virtuaalvormis (olenevalt nii projektide autorite eelistustest kui ka pandeemiaga kehtestatud piirangutest).

Ehk siis kui oled sina samuti Ida-Virumaaga seotud ettevõtlik inimene või (idu)ettevõtte juht ning mõtteis mõlkumas piirkonnaga seotud loov- või äriidee, mille võiks Hooandja kampaaniaga ellu viia, siis tule julgesti kampa!

Selleks saada algatuseks e-mail Hooandja ettevõtlusprojektide arendusjuhile Jelena Žovnikovale aadressil: jelena@hooandja.ee

Tere tulemast, Ida-Viru! Teeme koos!

hypnoticbrick 18.July 2021

haha

hypnoticbrick 18.July 2021

ida viru ljubov)))