Õhtu-, öö- ja unelaulude plaatUser's  Venno Loosaar project in the category Music

Kõik on voodis.

Selle aasta novembris soovib ilmavalgust näha, Venno Loosaare viisistatud, uus lastelauluplaat, nimega “Kõik on voodis” Plaadil kõlavad 20 õhtu-, öö- ja unelaulu erinevate Eestimaa lauljate ning samuti laulude autori enda esituses. Artistidest astuvad ülesse: Ott Lepland, Margus Vaher, Uku Suviste, Liisi Koikson, Anne Veski, Evelin Samuel, Dave Benton, Pearu Paulus, Jalmar Vabarna, Nele-Liis Vaiksoo, Kelli Uustani, Mari Pokinen, Luisa Värk, Kait Tamra, Venno Loosaar, Getter Jaani, Triinu Taul, Siiri Sisask, Riho Sibul, Birgit Varjun. Saateansamblis musitseerivad kogenud pillimehed Ain Varts, Margus Kappel, Raul Vaigla ja Ivo Varts. Laulude seaded ansamblile on teinud Ain Varts ning lisaks eelpoolmainitud muusikutele, löövad plaadil kaasa veel teisedki toredad instrumentalistid: Vallo Mänd (flügelhorn), Johanna Mängel (tšello), Reigo Ahven (löökpillid) jpt. Kaasa teevad Meero Muusiku laululapsed Anu Lõhmuse juhendamisel.

Laulude vahed täidavad oma juttudega Une-Mati ning erinevad loomad, kes räägivad plaadil, läbi huumoriprisma, oma magamisharjumustest. Vaatamata humoorikale lähenemisele on iga olendi jutus tõetera sees. Loomadest, nende unest ja magamisest jagas teavet armastatud loomadesõber Aleksei Turovski. Tegelastele annavad oma hääle Nukuteatri näitlejad Taavi, Tõnisson, Liivika Hanstin, Anti Kobin ja Mihkel Tikerpalu.

Kogu plaadi materjali salvestab ja mängib kokku helirežisöör Jaan Varts ning masterdab Priit Kuulberg. Lisana tulevad plaadile laulude sõnad ja noodid. Plaadi visuaali kujundab EKA III kursuse tudeng Triin Loosaar.

Eelnevad tööd

Eelmistest sarnastest töödest võib ära tuua kolm plaati, mis olid samuti suunitletud lastele ja lapsemeelsetele. Aastal 2006 ilmunud esikplaat, nimega “Mürakarud”, kus lauljatena astusid ülesse näitlejad, saatejuhid, sportlased ning muud tuntud avaliku elu tegelased. Plaat “Minul on”, ilmutas end aastal 2009 ning sisaldas lisaks lauludele, laste poolt esitatud luuletusi ning muusikaline kuuldemäng “Pöial-Liisi” tuli välja 2010. aastal, kus jutustaja rollis astus ülesse 4- aastane Elenor Traute Plageman.

CD Kõik on voodis esikaas:

  • 131 backers
  • 2200€raised of 2000€ goal

Successful project

This project was funded on 15.Oct.2012

Related projects

Pološywa is releasing her debut album "Existence"!

  • 84%raised
  • 2103€pledged
  • 7 days to go