Ida Tantsukooli fotonäitusUser's  Margit Reinkubjas  project in the category Film & Photo

 

Tere head Hooandjad!
 
Sellel, 2012/2013 õppeaastal jõuab Ida Tantsukool oma järjekordse verstapostini – kevadel saadetakse laia maailma, oma enese teed otsima ja leidma kolmas lend noori baleriine.
 
21. aprillil toimub Vanemuise teatri väikeses majas suur III lennu lõpukontsert, kus lavalaudadele astuvad lisaks Ida Tantsukooli õpilastele külalised teistest balletikoolidest nii siit- kui sealtpoolt piiri.
 
Kontserdiga samaaegselt, tegelikult juba märtsi keskel, tahame Vanemuise väikese teatris üles panna Ida Tantsukooli tutvustava fotonäituse. Näitus saab teatris olema üleval kaks kuud!
 
Ida Tantsukool on eraballetikoolina tegutsenud juba aastast 1994. See suur töö – nüüdseks kestnud juba 18 aastat – on näitusel püütud kokku võtta 20 foto ja 10 plakatiga toimunud kontserditest.
 
Loomulikult tuuakse vaatajate ette seeläbi vaid kõrge jäämäe kõige ülemine, imeväike ja imekaunis tipp – samas loodame kogu südamest, et valmiv näitus annab aimduse sellest suurest ja pühendunud tööst, mida teevad koolis nii õpetajad kui õpilased.
 
Kallis hooandja, aitame üheskoos jäädvustada ühe väikese balletikooli suurt tööd!
 
Näitust aitavad korraldada Ida Tantsukooli õpilased koos vanematega.
 
Ida Tantsukooli tegemistest saab lugeda meie kodulehel – www.idatantsukool.ee, samas on üleval ka fotod erinevatest kontserditest, vt galerii

Related projects

Production of the animated film "Elu ring"

  • 11%raised
  • 425€pledged
  • 11 days to go