Kalender 2017 - Fiona varjatud eluUser's  Meeli project in the category Print


 


 

Tere hooandjad!
 

Mina olen fotograaf Meeli ja siin on minu sõber Fiona. Fiona on krutskeid täis iiri setter, kelles peitub parasjagu edevust, et kaamera ees võtta kõikvõimalikke poose. Nii on meil koostöös valminud hulk meeleolukaid fotosid, mis on meie sõprade poolt juba tähelepanu pälvinud, kuid nüüd tahaks neid ka teiega jagada. Olen aastaid töötanud ajakirjanduses fotograafina, jäädvustades kõike portreedest ja sündmustest interjöörideni, kuid nüüd tahan rohkem tähelepanu pöörata lemmikloomadega seotud loominguliste fotode tegemisele  ning esimeseks inspireerivaks  modelliks on olnud just Fiona. Siin tahangi rääkida oma esimesest iseseisvalt ette võetud loomingulisest projektist, mille elluviimiseks palun abi Hooandjatelt.

Kuna kohe on aasta lõppemas ja algamas uus, siis me Fionaga otsustasime välja anda seinakalendri. Mitte sellise levinud üliarmsate koerapiltidega kalendri, nagu olete harjunud nägema, vaid see kalender heidab valgust Fiona varjatud elule, mis on täis salapäraseid tegemisi. A3 formaadis seinakalender on tore ja praktiline  kingitus nii täiskasvanule, kes hindab väikse "kiiksuga" pilte, kui ka kindlasti koerasõbrast lapsele. Fotodel näeb Fionat erinevates, tihti pigem inimlikes kui koerale harjumuspärastes rollides.

Vajamegi hooandjate tuge, et katta kalendri trükikulud ja soovime, et see jõuaks jõuludeks paljudesse kingikottidesse. Kõigile hooandjatele on meie poolt tänutäheks fotograafilised kingitused, mis sobivad suurepäraselt näiteks sisustuselementidena teie koju meeleolu looma ja kingikotti mõnele heale sõbrale.
 


 

Kõigi hooandjatega võtan ühendust ning täpsustan kuidas kingitused teieni jõuavad.

Minu fotodega saate tutvuda kodulehel http://www.meelikyttim.com/

  • 77 backers
  • 1987€raised of 1800€ goal

Successful project

This project was funded on 17.Nov.2016