Monika Varšavskaja fotonäitus “Bаршавская I”User's  Monika Varšavskaja project in the category Film & Photo

Armas hooandja!
 
Monika Varšavskaja fotonäitus “Bаршавская I”. 
 
Iga keha on inimese füüsiline tempel, esinedes erinevates vormides ja olekutes. Naise keha on tuntud kui üks atraktiivsemaid ja huvitavamaid figuure, mida võib vaadelda teosena. Seda on ka läbi ajaloo tehtud. 
 
Näitusel eksponeeritud tööde kontseptsioon on kujutada naiselikkust ja keha rafineerimata kujul, tuues välja selle ilu, loomulikkust. Iga inimolend on kaunis enda ebatäiuslikkuses ning objektiivi kaudu tähistab autor naissoo delikaatsust, õrnust ja ehedust. Alastus on inimese kõige loomulikumaid olekuid - see pühitseb vabadust ning neutraalsust. 
 
Autor avastab ja kompab piire ihu ja feminiinsuse maastikul. Soov on murda levinud sisemised mõtted, mis tekivad keha alastusest ja arusaamast, et naise füüsiline ilming edastab seksuaalset sõnumit. 
 

 
Et kõike seda edasi anda laiemale publikule, vajame Sinu abi: 
näituse ettevalmistusega kaasnevad teatavad kulud, millest suurimaks on fotode trükk ning raamimine. Esteetilise ja esitlemiseks kõlbuliku tulemuse saavutamiseks on oluline, et see töö oleks tehtud korralikult, kasutades õigeid materjale. 
Sinu abiga, hea hooandja, oleks noore fotograafi esimesel näitusel võimalik välja panna kvaliteetsed ja kenasti raamitud tööd, mis kõnetavad vaatajat otse ja etemini.
Kingitused toimetame toetajani posti teel ning raamitud foto puhul isiklikult käest-kätte.
 
Näitus toimub 15.-22. juuni Telliskivi loomelinnaku B-hoones (Pudel baari kõrval asuv  pop-up galerii). 
 
Oled oodatud!
 
 
Monika Varšavskaja
Fotograaf
 
Kaasa aitavad:
Videoheli - Reinbert De Leeuw - Erik Satie: Gnossienne nº 3
Korraldus - Grete Tiigiste
 


 
Töödega saab tutvuda: https://varsavskaja.tumblr.com