5 LühifilmiUser's  Einar Kuusk project in the category Film & Photo

Tere! Mina olen Einar Kuusk, olen filmitegija ja näitleja ning kogun raha viiele erinevale lühifilmile, mis olen viimase paari aasta jooksul valmis kirjutanud. Tutvuge nendega lähemalt.
 


 

KAAMERA LÕHKUS FILMI ÄRA

Eksperimentaalne draama/komöödia, mille idee on nii originaalne, et ei saa rohkem infot selle loo kohta jagada. See film on teistest kõige madalama eelarvega, nii et kohe kui kogume vajaliku raha kokku, saan seda produtseerima hakata.

Seda filmi filmime Tallinnas ja enamus võttemeeskonnast on juba kokku pandud.
 

SLEEPWALKER e. UNESKÕNDIJA

Häirivalt psühholoogiline õudusfilm, mis pani mind kahtluse alla, kas peaksin üldse seda filmi tegema, sest seda kirjutades läks süda pahaks. Aga just sellepärast et see lühifilm mulle emotsionaalselt nii mõjus, tunnen et pean selle valmis tegema.

Peategelast mängib noor Taani näitleja Laura Hancock. Laura eelmised rollid on filmides "Boy", "Hourglass" ja "Twister". Festivalide poolt kõrgelt tunnustatud lühifilmi "Boy" saate vaadata siit: https://www.youtube.com/watch?v=WwV7ENOTeek

"Sleepwalker" filmitakse Eestis ja tegevus toimub ühes lokatsioonis: Saaremaal ühes väikses külas olevas maamajas.
 

IGAPÄEVAKANGELANE

on koomiksi/kangelasfilm kus eestlasest noormees hakkab õiglust jahtima peale seda kui tema kasuisa läheb tema emale kallale. See on film, kus ma panen kokku koduvägivalla teema ja koomiksi kangelaste maailma.

Kuna ma treenin ise võitluskunste, siis on mul olnud juba pikemat aega visioon luua üks tõeliselt brutaalne ja realistlik täiskontakti võitlusstseen, millesugust minumeelest ei ole kunagi üheski lühifilmis ega võibolla isegi täispikas filmis tehtud. Idee on kokku panna reaalne tänavakaklus koreograafiaga.

Seda filmi filmime samuti Tallinnas.
 

OUT OF YOUR MIND e. ARUST VÄLJAS

on psühholoogiline ulmelühifilm, kus noormees satub eksistensiaalsesse konflikti enda sees pärast seda kui ta aju võetakse sõna otseses mõttes tema peast välja ja pannakse kaudselt funktsioneerima.

"Out of Your Mind" on üks kõige kallimatest filmidest selles nimekirjas, sest peame ehitama selle jaoks stuudiosse futuristliku võtteplatsi ning selles filmis on mõned väga detailsed praktilised effektid ja lavakujundus.


 

STAR WARSI LÜHIFILM

on fännifilm, mille ma kirjutasin inspiratsioonihoos kuna ise armastan väga Star Warsi filme ja kes teab kust kohast meil kunstnikel vahel sellised võimsad inspiratsioonipuhangud tulevad? Mis muud üle jääb, kui see idee reaalsuseks teha.

See lugu räägib noorest poisist, kes on kasvatatud üles tumedate jõudude poolt ning ükspäev hakkab ta iseendaga võitlema, kui tema sees hakkab äkki paistma valgus.

Filmide valmimisel saadetakse need kõigepealt kõikidele hooandjatele ehk siis inimestele, kes neid filmiprojekte toetasid. Siis toimuvad Eestis esilinastused koos võttemeeskonna, pere, sõprade ja meie suurimate hooandjatega, järgmiseks saadame filmid festivalidele üle maailma ja lõpuks laetakse filmid tasuta internetti üles!


 

Vaata minu eelmist lühifilmi "The Most Beautiful Day" e. "Kõige Ilusam Päev" siin: https://www.youtube.com/watch?v=-FJngEYedPk

Lõppsõnaks tahaksin õelda, et ma teen filme, sest see on minu kirg ja minu elutöö. Ma ei anna alla, enne kui projekt on tehtud ja rahvas saab minu kunsti nautida. Selles võite kindlad olla.

  • 6 backers
  • 38.50€raised of 1000€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 26.Jul.2017

Related projects

On Silver Heels

  • 54%raised
  • 5120€pledged
  • 18 hours to go

Short film "Granny, meet Mari"

  • 54%raised
  • 4345€pledged
  • 4 days to go