Aitame noored jazz tantsijad maailmameistrivõistlustele Poola!User's  Anastassia Vassiljeva project in the category Cultural ambassadors

Armas hooandja,
 
Sinu ees on andekad noored jazz tantsijad DanceAct Tantsustuudiost, Tallinnast. Need tüdrukud teevad kõvasti tööd, ületavad enda võimete piire ja väga soovivad kogeda seda erilist emotsiooni võisteldes maailma parimate jazz tantsijate vastu. Sel aastal toimuvad IDO Jazz tantsu Maailmameistrivõistlused 7.-12. detsembril Poolas, Mikolajkis, ning Eesti noored tantsijad väga vajavad Sinu abi, et näidata seal milleks nad võimelised on!
 
Tants kui sport nõuab suuri pingutusi ja noorte tantsijate parim edasiliikumise motivatsioon on jõuda maailma tantsijatega samale tasemele. Selleks vajavad nad kogemust ja võimalust esineda nende kogenud tantsijate kõrval, õppida parimatelt ja tunda uhkust oma saavutuste üle. Võib veeta tunde treeningsaalis kuid iga esinemine või tantsuvõistlus on kümneid treeningtunde väärt ja annab pikaks ajaks energialaengut edasiarenemiseks. 
 
Oma õpetaja Anastassia Vassiljeva juhendamisel on tüdrukud edukalt osalenud Eesti reitinguturniiridel viimase 5 aasta jooksul. Eelmise tantsuhooaja reitingu järgi oleme Eestis kõikides oma kategooriates esikohal. Kuid meie ambitsioonid ei piirdu sellega. Oleme osalenud 2014. aastal IDO Show Dance Maailmameistrivõistlustel Prahas, mis oli meie esimene nii suur tantsuvõistlus. Osalejaid oli 26-st maailma riigist, 6 pikka päeva täis tantsu ja talente, kellelt õppisime palju. Panime ennast proovile ja jäime oma tulemustega rahule ja juba uuel tantsuhooajal tõstsime oma oskused veel kõrgemale tasemele. Meie eesmärk on saavutada kõrgemaid kohti, näidata Eesti tantsijate taset ja selleks vajame Sinu toetust, kallis hooandja!
 
Toetuse abil saaksime katta meie andekate tantsijate reisi-, majutus- ja osaluskulud poole eelarve ulatuses, mis viiks meid kõiki eesmärgi realiseerimiseni.