Ajurveeda kalendermärkmik „Aasta armastusega”User's  Aet Sillaste project in the category Print

Tere Sulle, kes Sa oled maailma kõige ägedam ja armsam inimene!

Saame kõigepealt tuttavaks!

Kes olen mina? Minu nimi on Aet Sillaste ja kui Sa küsid, et kes ma olen, siis ma pean selle üle ünsa tõsiselt järele mõtlema. Praegu olen ma see, kes annab välja head enesetunnet ja tujutoovat kalendermärkmikku. Ajurveeda nõuannetega kalendermärkmik on kujundatud nõnda, et ees on korraga terve nädal ning iga kahe nädala tagant on soovitus, mida Sa võiksid oma elus muuta või kasutusele võtta. Märkmiku alguses on ka lühidalt selgitatud, kuidas Sa iseennast võiksid looduse osana paigutada.
 


 

Miks ma märkmiku kirjutasin? Kui aus olla, siis ma olen teinud oma elus nii palju erinevaid asju, et kõik ei tule isegi korraga meeldegi. Olen elus olnud suur rahmeldaja ja ringi tormaja ning alati soovinud teha ikka kõike ja hästi palju.

Muidugi olen ka palju asju tehtud saanud, kuid pean tunnistama, et olen ka mitmete asjade peale raisanud omajagu aega ja lihtsalt niisama tühja rahmeldanud.

Kui sain ajurveedaga lähemalt tuttavaks, siis mõistsin , et see on minu loomus, mida täielikult muuta ei saa. Kuid hakkasin ka aru saama, et paanilisest hirmust „aega pole üldse, kuid teha on veel nii palju....” , saab teadlikke valikuid tehes ning endale rahustavaid tegevusi ja isiklikku aega pakkudes üle. Kunagi ma ei osanudki üldse üksi olla, nüüd aga naudin seda meeleldi, käin üksi kinos, kohvikus ja isegi reisimas. Panen ilusad riided selga enda jaoks ja teen maitsva õhtusöögi iseendale. Vanasti tegin seda pigem teistele.

Minu enda kogemused. Neist sündiski mõte anda välja mõnus ja elus lihtsalt kasutusele võetavate nõuannetega kalendermärkmik. Just selline, mis sobib nii koduperenaisele, kontoritöötajale, iluteenuse pakkujale kui ka mõne muu teenuse osutajale. Ja selleks, et elu oleks lihtsam, tasakaalukam ja et oleks jaksu nii efektiivselt tööd teha kui ka kvaliteetselt puhata ja elu nautida. Ja ka selleks, et märgata iseend , teisi ja loodust enda ümber. Lihtsalt, meeldivalt ja rahulikult.

Ajurveedalike nõuannetega kalendermärkmik. Minu lapsukest, ajurveedalike nõuannetega kalendermärkmikku, saavad kasutada väga paljud inimesed. Eriti mõnus ja sobilik on see just neile, kes pakuvad iluteenuseid, massaaži või tegelevad inimestega. Just neil on eriti oluline mõelda pisut rohkemgi igapäevaselt iseenda peale, et end mitte lõhkuda.

Praegu on mu igapäevaseks tegevusteks ajurveeda nõustamine, massaažiteraapia ja massaažikoolituste juhendamine. Sel aastal viisin ka esimest korda läbi pikemaid koos ööbimisega koolitusi. Need andsid selgelt märku, et aega iseendale on niiväga vaja. Seda saad Sa endale kinkida vaid SINA ISE!
 


 

Õpetus elust. Mis on ajurveeda ja milleks meile ajurveeda? Ajurveeda ei sõltu Sinu rassist ja asukohast. Ajurveeda on õpetus elust, õpetus sellest kuidas elada nõnda, et iseendale meeldida ja ennast hästi tunda nii kevadel, suvel, sügisel kui ka talvel, just seal kus Sa parasjagu oled.Tunda end hästi, tarbides lihtsat ja maitsvat kohalikku toitu ning elada lihtsat ja loomulikku elu, hellitades end lihtsate naudinguliste protseduuridega.

Mõnus ja taskukohane kingitus. Igal juhul on minu loodud kalendermärkmik tänuväärne kingitus iseendale, sõbrale või pereliikmele!

Projektiga kogutud raha kasutan kalendermärkmiku välja andmiseks.

Märkmiku andmed:
12x 19 cm, korraga ees terve nädal, kõvad kaaned, ca 176 lk.

Auhindade kätte saamine.

Eesti piires jõuab märkmik omanikuni käest kätte või postiga, kui tellid väljaspool Eestit, siis lepime kätte toimetamise eraldi kokku.

Kalendermärkmikud saab Tallinnas otse minu käest, mujale Eestisse saadan postiga ja väljapsoole Eestit lepime saatmise osas juba Sinuga kokku.

Massaaži saad lunastada kas Tallinnas või kord kuus Tartus ning selle palun lunastada hiljemalt 31.maiks 2019.

Koolitusel osalemise palun lunastada 2019. aasta jooksul.

Kalendermärkmikku saaad soovi korral ka pühenduse.

Minust võid lugeda veel:
www.heatuju.ee
www.aetsillaste.com
https://www.facebook.com/ajurveeda/

Palju rõõmu ja tervist Sulle!

Aet Sillaste

  • 95 backers
  • 2726€raised of 2019€ goal

Successful project

This project was funded on 25.Nov.2018