Kulno Malva kolmas sooloalbum "Akordionimeditatsioonid"User's  Kulno Malva project in the category Music

Tere, hea hooandja!

Mina olen Kulno. Olen pärimusmuusik, akordionist ja helilooja. Minu viimasest sooloplaadist "Teine" on möödas juba kaheksa aastat, lausa uskumatu! Viimane aeg on välja anda järgmine, arvult kolmas sooloalbum, mis kannab pealkirja "Akordionimeditatsioonid".

Album ilmub juba õige pea, 15. märtsil. Muusika on salvestatud ja miksitud, Sinu abi, armas hooandja, vajan veel albumile kauni kuju andmiseks ja selle tiražeerimiseks.

Nagu plaadi pealkirigi "Akordionimeditatsioonid" vihjab, on tegemist enamjaolt rahulikult kulgeva ja kordustele üles ehitatud muusikaga, aga mitte ainult. Ma võin julgelt väita, et see, mis sinna plaadile on saanud, on hetkel mu absoluutne lemmikmuusika, no täitsa kohe "minu muss". See on muusika, mis mind mängides rändama viib, usutavasti mõjuvad need helid samamoodi kuulajatele.
 


Foto: Kerttu Kruusla
 

Siit näed videonäidet loost "Meditatsioon 1" 


Lähemalt kingitustest

Plaatide ja kontserdikutsete kättesaamiseks võtan Sinuga ise ühendust ja lepime kokku, kas saadan need pakiautomaati või postiga või saad need kätte mõnel muul viisil. PS! Kui Sa ei soovi, et ma Su plaati pühenduse ja autogrammiga sodin, anna sellest julgelt teada.

Kui soovid minu kontserti, siis leiame selleks kindlasti Sulle parima aja ja koha. Kui soovid enne annetust võimalike kontserdikuupäevade kohta küsida, siis leiad mind kergesti näiteks Facebookist.

Plaadiesitluskontserdid toimuvad aprillis, täpsema info leiad SIIT.

Olen südamepõhjani tänulik, et võtsid vaevaks mind ja minu muusikat toetada, suur aitäh Sulle!
Kulno
 


Foto: Kerttu Kruusla

Related projects

Estonian song album "I am the Ocean" - Jagaspace - Alex and Kaushalya

  • 26%raised
  • 1321€pledged
  • 48 days to go

"Movement" new Kevin Alva Album

  • 42%raised
  • 540€pledged
  • 49 days to go