Flank debüütalbumUser's  Flank project in the category Music

Flank on 3 aastat tegutsenud Ahja/Tartu trio. Esimesel tegutsemisaastal lasti välja üks singel “Missing Light” ning üle ootuste pääseti Eesti Laulu poolfinaali ning mitmetesse raadiotesse A-listi. Pärast uskumatute sündmuste virr-varri tundus meile, et peaks justkui jõudma plaadi salvestamiseni ja otsustati võtta aeg maha ning kirjutada plaadi jagu materjali.

Möödus poolteist aastat prooviruumis, Flank kirjutas valmis plaadi materjali ja oli aeg teha kriitiline valik lugudest ning asuda stuudiosse salvestama. Otsiti põhjalikult, kus võiks salvestada ja pärast pikki otsinguid jäädi pidama Kaspar Kadastiku ja Tarvo Schmeimanni stuudios.

Meil tohutult vedas, et kaks head sõpra Tarvo ja Kaspar lubasid meid võtta oma stuudiosse. Salvestamise aeg on kallis ja mahukas töö ning tänu nende lahkusele saime nende stuudiot kasutada ilma rahalise ja ajalise piiranguteta. Stuudios salvestamine pole ka pelgalt ainult instrumentide sisse mängimine vaid ka produtseerimine, mida Kaspar ja Tarvo ka lisaks lindistamisele tegid ja meie esialgsed demod ilusasti ära lihvisid nii lüürilises kui ka muusikalises mõttes. Suur aitäh!

Hetkel on seis sealmaal, kus väljavalitud 10 lugu on salvestatud ning saadetud Siim Mäesalu juurde miksimisse. Ent meie ees laiub üks suur probleem, kus on vaja saata lood masterisse ja siinkohal saadki tulla appi Sina, armas Hooandja! Ekslusiivselt Hooandja puhul saavad vastava hooande eest annetajad puidust ümbrisega plaadi, mida hiljem mujalt soetada ei saa. Ansambel Flank on tänulik iga toetuse eest, mis aitab meil meie unistuse lõpuni viia.

Aitäh !

Teie Flank

 
 

Related projects

Help to release Forgotten Sunrise's legendary first era on vinyl!

  • 93%raised
  • 3615€pledged
  • 11 days to go