Graafilised kleidid ja laste t-särgidUser's  Alisa Vasina project in the category Design

Saagem tuttavaks:

Tere! Olen Alisa Vasina, Tartust pärit maalikunstniku haridusega disainer. Minu looming väljendub erksates värvides ning loomade sümbolites. Oma kunstiteosed disainin erinevatele objektidele, et lisada argipäevale värvirõõmu. Minu kunst on jõudnud ehetele, kruusidele, postritele ja postkaartidele. Minu tootevaliku leiad SIIT.

Olen ammu unistanud kunstipäraste kehakatete loomisest. Sellistest, mis rõhutaksid kandja kordumatut stiili ja meeleolu. Aktiivse noore naisena eelistan alati riideid, mis oleksid väljendusrikkad ning mugavad, mistõttu disainisin taskutega graafilised kleidid.
 

Pildidgraafika:

Riiete esiküljel on minu loodud graafiline teos, milles kasutan käsitsi joonistatud elemente põimides neid digitaalsete tehnikatega. Valmib kaasaegne ja värviküllane teos, mis sobib suurepäraselt kangale trükkimiseks, et anda rõivastele mahlakad toonid ja põneva pildikeele. Minu looming põhineb loomade kujutistel ning kollektsiooni alguseks on valminud neli erinevat looma kujundust: Tiiger, Jänes, Härg ja Draakon. Iga hooandja saab valida tooted oma lemmiku kujundusega eelmainitud nelja looma hulgast.
 

Graafiline taskutega kleit:

Kleidi disain on mõeldud igapäevaseks kandmiseks igas olukorras. See on tänavamoe kleit. Kleidi sirge lõige sobib igaühele olenemata vanusest. Kandjast saab lõuend. Graafiline kunstiteos on kleidi esiküljel. Kleidi selja osa ja varrukad on musta tooni, mis tasakaalustab kompositsiooni, toob esile erksad värvid ning lisab kleidile iseloomu. Mugavuse tagavad kleidil taskud, piisav pikkus ning läbipaistmatu ja kerge puuvillane kangas.
 

Graafiline laste T-särk:

Noore emana tean, et laps tahab olla oma ema moodi, mistõttu disainisin kleidiga sobivad laste t-särgid. Kleidile sarnaselt on illustratsioon särgi esiküljel ning selg ja varrukad on musta tooni. Lapse seljas näeb selline kooslus eriti äge välja! Kandes sarnaseid riideid moodustavad ema ja laps ühtse stiilse terviku.

Laste T-särkide valikus on järgmised suurused: 74/80; 80/86; 86/92; 92/98; 98/104.
 

Materjal:

Kanga materjal on Euroopas valmistatud Oeko-Tex kvaliteedimärgisega puuvillatrikotaaž. Oeko-Tex kvaliteedimärgis näitab, et kangas on valminud range järelvalve all ning seda on ohutu kasutada ka lastel. Kanga koostises on 95% puuvilla, milles vajaliku venivuse saavutamiseks on lisatud 5% elastaani.
 

Tootmine:

Graafilised kleidid ja laste t-särgid on kavandatud ja õmmeldud Eestis. Sellega on tagatud toodete kõrge kvaliteet ja kindlus selles, et need riided on valmistatud eetiliselt ning õiglaselt. Toodete disainimisel on aluseks võetud meie inimestele omane kehatüüp, mistõttu on riided parema istuvusega.
 

Valmidus:

Lõiked on valmis, näidised on tehtud ja testkandmised käivad. Olen valmis tootmisega alustama.
 

Projekti eesmärk:

Videol ja fotomaterjalidel on esimesed tootenäidised. Hooandja projekti eesmärk on rahastada riideesemete esimese partii tootmist, mille loodan valmis saada kevadeks, et Eestimaa särtsakad kaunitarid ja rõõmsameelsed lapsed saaksid juba kevadel uutes riietes mööda Eestimaad defileerida. Kõigile toetajatele annan meili teel teada esimese partii valmimisest. Autasud jõuavad hooandjateni kohaliku postiteenuse vahendusel (Omniva, Smartpost). Saatmiskulu ei lisandu, sest see on juba toetuse hinna sisse arvestatud. Hindan väga teie toetust antud projektile.
 

Kingitused: 
 


 

Graafilised taskutega kleidid tulevad nelja erineva kujundusega: Tiiger, Jänes, Härg ja Draakon. Valikus on Erinevad suurused: XS; S; M; L. Valides autasu, mis sisaldab kleiti, saad valida soovitud kleidi kujunduse ja suuruse.
 


 

Graafilised t-särgid tulevad nelja erineva kujundusega: Tiiger, Jänes, Härg ja Draakon. Valikus on erinevad laste särkide suurused: 74/80; 80/86; 86/92; 92/98; 98/104. Valides autasu, mis sisaldab graafilist laste t-särki, saad valida soovitud särgi kujunduse ja suuruse.
 


 

Ehete disainerina olen loonud poltkõrvarõngad sama pildigraafikaga, mis on kleitide ja laste t-särkide valikus. Need poltkõrvarõngad on hea lisa graafilistele kleitidele, sest koos kandes moodustavad need harmoonilise terviku. Kõrvarõngaste materjalideks on puit, epoksiidvaik ja tuhmumiskindel allergiavaba roostevaba teras. Kõrvarõnga diameeter on 30mm. Kõrvarõngad on juba müügil Eesti disainipoodides ning soojalt vastu võetud disaini austajate poolt. Valides autasu, mis sisaldab poltkõrvarõngaid, saad valida soovitud kõrvarõnga kujunduse.
 


 

Värvilised postkaardid on heaks kingituseks sõbrale, sobilikud isikliku postkaardi kollektsiooni täiendamiseks või raamituna kunstiseinale dekoratsiooniks. Lase fantaasial lennata!

Kontaktid:

https://www.alisavasina.ee/
kunst@alisavasina.ee

  • 49 backers
  • 2766€raised of 2600€ goal

Successful project

This project was funded on 09.Nov.2020