Minu esimene soolonäitus ehk "idiosyncratic"User's  Patrick Soome project in the category Design

Tere, kallis Hooandja!

Mina olen Patrick ning juba pikalt on mulle meeldinud luua kunsti, olenemata vormist. See on ju kõige puhtam viis iseenda avastamiseks: kätega maalides näeb ilu, mõttega kirjutades tunneb hoolivust ja jalgadega tantsides armastust.

Gümnaasiumis tuleb teha uurimus/praktiline töö ning juba mitu aastat on minu mõtteis mõlkunud selle koha peal näitus. Minu soolonäitus. Esimene. Ja ma saan selle siduda ka praktilise tööga. Kullapada?
 


 

Patrick Soome esimene isikunäitus "idiosyncratic" toob endas kokku minimalistliku psühhedeelse ehtekunsti ning ülevõimendatud igapäevased aksessuaariesemed. Näitusel tulevad kasutusele põhiliselt erinevad metallid (nt 925 hõbe) ning kangad, mis paneks vaataja ja samuti ka kandja tundma ebanormaalselt imelikult.
 


 

Kogu tööprotsessi jooksul on abiks Claudia Lepik, kes lõpetas 2018. aastal EKAs ehte- ja sepakunsti eriala. Näituselt on võimalik soetada valitud ehteid.

"idiosyncratic" võtab aset 2020. aasta aprilli- ning maikuu jooksul nii Eestis kui ka - saladuseloor - ühes naaberriigis.
 


 

Teie, Hooandjate, tuge läheks vaja, et sündida saaks minu kõige suurem soov. Toetused annavad võimaluse maksta kinni näituse korraldamisega ja töö protsessiga seotud kulud.

Suurima päikesega südames,
Patrick