Lasteraamat "Tähestikupere. Abimees tähtede õppimisel"User's  Kristel Põld project in the category Print

Tere

Mina olen Kristel Põld – lasteraamatu "Tähestikupere. Abimees tähtede õppimisel" autor. Soovisin, et minu laps saaks tähed selgeks nii, et see ei tunduks tüütu õppimisena, vaid kogu protsess oleks veidi müstiline ja isegi naljakas. Ja värvilisi pilte peaks raamat täis olema – värvilisemat raamatut imeilusate piltidega on raske leida! Samuti soovisin, et kõikide tähtedega oleks võimalik tutvuda unejutu raames. Minu laps on palju kordi palunud seda raamatut unejutuks lugeda – ta ei teadvusta, et samal ajal õpib ta tegelikult tähti. Kellegi laps olevat selle raamatuga isegi magama läinud. Seega kuuluvadki tähed haldjate hulka ning elavad ühtse perena ühes suures mereäärses majas, kus tahaks ausalt öeldes isegi elada. Igal tähel on oma veidrus, mille tõttu jäävad nad kergesti meelde. Iga tähe juures on välja toodud ka sellega algavad sõnad. Raamat on trükitähtedes, mistõttu on algajal täheõppijal võimalik kasvõi lühemaid näitesõnu proovida kokku veerida: auk, aken, auto; ema, eile, eesel; isa, ilves, ilus jne.
 


 


 

Esimese portsu raamatuid trükkisime omal kulul ja müüsime selleks eraldi tehtud Facebook'i lehel, kus on rohkem infot raamatu ja autorite kohta.

Kuna ka pärast raamatute läbimüümist on inimesed pöördunud meie poole, et sooviks väga raamatut, siis otsustasime pöörduda omakorda Hooandja poole. Raamatut on tellinud nii lapsevanemad kui lasteaiad. Ka esimeses klassis on ametlikule õpikule lisaks võrreldud, mis meie raamatul konkreetse tähe kohta öelda on.

ARVUD JA TÄHTAJAD

Palume Sinu toetust. Soovime trükkida 500 raamatut, mida plaanime müüa läbi raamatu Facebook'i kodulehe. Summa, mida soovime, on 3300 eurot (sh trükikulu, Hooandja tasu, kingituste edastamise kulu). Aktiivsusperiood on 8 nädalat ning raha laekumisest hiljemalt kuu aja jooksul on raamat müügis Facebook'i kodulehel. Hind kodulehe kaudu tellimisel on 15 eurot, millele lisandub saatekulu.

KINGITUSED

Kingitused toimetame kätte postiga või vastavalt kokkuleppele.

AUTORITEST

Kristel Põld on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna, töötas aastaid kohtus juristina, kuid käesolevalt tegeleb vaimse nõustamisega. Kunstnik Ketlin Karp on hariduselt gümnaasiumi füüsikaõpetaja. Praegu töötab ta Tallinna Tehnikaülikoolis infotehnoloogia tarkvaraarenduse projektijuhi ametikohal.
 


 

RAAMATU SEININE TAGASISIDE (muutmata kujul)

"Suured tänud teile! Lastele raamat väga meeldib Eriti 4 aastasele, kes alles õpib tähestiku pere tundma. Ja hästi tore on, et raamat on trükitähtedes ja nii saab ka 6 aastane ise lugemist harjutada Jõudu ja jaksu tegemistes!"

"Tänud veel kord raamatu eest, meie lapsukene läks sellega isegi magama nii meeldis"

"Pildid on väga ilusad, lapsed mõtlevad pilte vaadates ise lugusid välja"

"Tõesti väga vahva raamat  ma usun, et meil väiksemal varsti tähed nii selged"

"Suur tänu, dain raamatu kätte. Tõeliselt armas pere seal kaunist suve"

"Meie rühmas juba olemas, aitäh autorile! ;) Endalgi oli põnev lugeda, igal tähel oma iseloom või hobi, mis talle iseloomulik. Pildid on samuti imeilusad. Meil tekkis paarilisega seoses selle raamatuga palju toredaid mõtteid :)"

"Tõeliselt vahva raamat, aitäh!"

"Tere taas. Hea sõna raamatu osas aina levib. Kas oleks võimalik veel 8 raamatut mulle kõrvale panna, tuleksin jälle läbi? Eliis"

"Emma õppis sinu raamatuga lugema!"