Lauamäng "Ehita linnus"User's  Meelis Looveer project in the category Games

Mina olen Meelis Looveer, Eesti aktiivseim lauamängudisainer.

  • Ilmunud on üle 30 mängu, nendest tuntumad "Tark Mees Taskus" ja teised sama sarja mängud, "Om Nom Nom", "Tuhkatriinu", "Mmm juust!" ning kahasse koos Tarmo Tuulega filmiteemalised lauamängud "Vanamehe mäng" ja "Eia Jõulud Tondikakul".
  • Väljaspoole Eestit on jõudnud 5 mängu, nii Euroopasse, Ameerikasse kui ka Aasiasse.
  • "Tuhkatriinu" ja "Om Nom Nom" on võitnud ka mõned rahvusvahelised lauamängude auhinnad.

Vaata kõiki minu tehtud mänge SIIT.
 


 

Seekord on plaanis hooandjate abiga välja anda lauamäng "Ehita linnus". Mäng on piisavalt lihtne, et mängida saaksid väiksed lapsed, kellele kindlasti meeldib linnuse-tükke omavahel kokku sobitada, aga samas ei hakka ka täiskasvanutel igav, sest vastu peab võtma strateegilisi otsuseid ja vastasmängijatele saab käru keerata.

Mängukaartidel on kujutatud erinevad linnusetükid, millest iga mängija peab linnuse valmis ehitama, kogudes kokku erinevaid linnuses ja selle ümbruses elavaid tegelasi. Aga vaid need, kellel on enda linnuses enim mõnda tüüpi tegelast või valmis torne, teenivad võidupunkte, seepärast peab hoolikalt jälgima, mismoodi teised ehitavad ja võimalusel parimad kaardid nende eest endale krabada.

Täpsemalt saab uurida mängureegleid SIIT.
j
a erinevaid mänguvariante SIIT.

Toetus läheb antud lauamängu tootmiseks. Mängud valmivad hiljemalt detsembri teiseks nädalaks ja saadetakse kiirelt hooandjatele, valitud SmartPosti pakiautomaati. Transpordi hind on toetuse sees. Võimalik küsida mängukarbile autogramm.

Kuna lähenemas on jõulud, siis on hea mõte soetada mänge kümne või kahekümne kaupa tervele klassile, rühmale, kollektiivile või suguseltsile kingituseks.

Valides 70€ toetuse, saad lauamängu "Ehita linnus" ning sellised 20 mängu:
 


 

Valides 450€ toetuse, võid küllakutse realiseerida viie aasta jooksul.

  • Kogudes kokku 2500 eurot, läheb mäng tootmisesse ja iga hooandja saab boonuskingituseks ühe minu kirjastuse kaardimängu.
  • Kogudes kokku 4500 eurot, saab iga hooandja boonuskingituseks veel ühe minu kirjastuse kaardimängu.

Lisaks läheb iga hoogu antud 100€ kohta üks kirjastuse kaardimäng mõnele Eesti lastekodule.

Kõigi hooandjate vahel loositakse välja 2 perepiletit Saaremaa Muuseumisse, minu disainitud lauamäng "Tuhkatriinu" (eestikeelsed reeglid kaasas) ning 5 perepiletit Ajakeskus Wittensteini, Paides, maailmakuulus lauamäng "Tiivulised" ja 3 minu disainitud lauamängu "Mmm Juust" (eestikeelsed reeglid kaasas). 

    

 

Loe lähemalt minu workshopidest SIIT.

Minu kodulehte saad vaadata SIIT.

  • 46 backers
  • 2536€raised of 2500€ goal

Successful project

This project was funded on 03.Dec.2021

Related projects

AudioCat - let the fun be heard

  • 9%raised
  • 83€pledged
  • 20 days to go