Laulukogumik "Laulan hinge särama"User's  Kadi project in the category Music

Olen Paikuse Mesimummi lasteaia muusikaõpetaja Kadi Sepp, töötanud sellel ametil  23 aastat. Mulle meeldib mu töö, mulle meeldivad lapsed. Lapsed on andnud mulle alati inspiratsiooni uute laulude loomisel.

"Laulan hinge särama!", seda ma tõesti aeg-ajalt teen! Hing särab kõikide mudilaste keskel, kellega lasteaias iga päev koos olen ja keda laulma-tantsima õpetan! Hing särab, kui saan kogu perega koos olla! Läbi laulu olen kasvatanud suureks oma lapsed, tütre ja poja. Meie perre sündis minu esimene lapselaps Emili. Lapsed on nagu meie hingepeegel! Nendega koos kasvame ja areneme ka meie ise, elades kaasa nende rõõmudele ja muredele. Läbi lapse silmade näen maailma palju rõõmsamates ja säravamates värvides, millest ammutan mõtteid uue laulu loomisel.

Olen avaldanud kaks lastelaulude kogumikku "End leidsin muusika seest" I osa (2007) ja "End leidsin muusika seest" II osa (2013), kus on laule nii koolieelikutele kui ka igas vanuses koolilastele. Kogumikud sisaldavad ka helisalvestusi laulude ja fonogrammidega. Minu loodud laulud on Pärnus, Pärnumaal ja muudes Eestimaa paikades levinud ja soojalt vastu võetud mitmesugustel üritustel.

Minu uus laulukogumik tuleb veelgi mahukam. "Laulan hinge särama" sisaldab laule ja laulumänge beebidele, lasteaia-ja koolilastele, kuid miks mitte ka ansamblitele ja kooridele. Tihti on ansamblitel ja kooridel puudus mitmehäälsetest seadetest. Pakun oma kogumikus välja lihtsaid lauluseadeid, neid võib muuta ja mitmekesistada läbi oma nägemuse. Laulukogumikus on 38 laulu. Nagu mu varasemates väljaannetes, on ka nüüd illustratsioonid laulikusse joonistanud minu tütar Karit Sepp. Lauliku juurde kuulub CD fonogrammidega.
 


 

Teen lauluringi meie Paikuse Mesimummi lasteaia mudilastele, kus kasutan väga palju omaloomingut. Lauludesse ja laulumängudesse sobivad põimituna erinevad rütmipillid, käsikellad jm mänguvahendid, mis loovad meeleolu ja toovad lugudesse toredat vaheldust.  Laulukogumikule lisaks soovin avaldada CD-plaadi "Laulan hinge särama!" laste ja täiskasvanute lauluesitustega. Laulud laulame sisse Tartus, Aare Varuski muusikastuudios. Kaasa löövad minu kaheksa lauluringi last, kolm Paikuse Põhikooli õpilast,  kaks Paikuse lasteaia õpetajat ning minu tütar ja poeg.

Olen südamest tänulik, kui annad hoogu minu projekti õnnestumisele! Hooandjate toetus aitab tasuda laulukogumiku trüki -ja helisalvestuse kulud.

Laulukogumik valmib aprillikuus ja laulukogumiku esitluskontsert toimub Pärnu Raamatukogu suures saalis 19. aprillil 2017, algusega kl 17.00.

Toetades minu projekti, kingin ma Sulle muusikast inspireeritud käsitöökaarte, oma laulikuid ja värskelt avaldatud laulukogumiku ning lauluplaadi. Muusikalisi elamusi pakume Sulle ka Pärnu raamatukogu esitluskontserdi esiridades!

Tänan kõiki toetajaid ja abilisi, laulame üheskoos hinge särama!

Austusega

Kadi Sepp
laulukogumiku autor

  • 68 backers
  • 1100€raised of 900€ goal

Successful project

This project was funded on 05.Apr.2017