Lucky Laika ametite õppemängUser's  LSB OÜ (Lucky Laika) project in the category Games

Meie oleme Olivia ja Tarieli. Meie väike perefirma Lucky Laika toodab Olivia joonistatud piltidega tooteid. Aasta tagasi saime Hooandjas edukalt toetuse nagide tootmiseks. Nüüd loodame saada tuule tiibadesse meie uuele sarjale. Sarja nimi on „Ametid“ ja selle tarvis joonistab Olivia umbes 30 pilti. Igal pildil on kujutatud mõne ameti esindaja.

Igaüks meist on lapsepõlves unistanud sellest, kelleks saada. See on mõttemäng ja unistus, mis kestab aastaid. Paljudel meist on ameti soov pidevalt muutumas - lasteaias soovid sa ühte, algklassides juba midagi muud ja keskkoolis hoopis kolmandat. Näiteks Olivia soovis väiksena saada raamatukoguhoidjaks, hiljem kunstnikuks ja veel hiljem näitlejaks. Tarieli tahtis algklassides saada piirivalvuriks, põhikooli ajal väärtpaberite maakleriks ja hiljem juristiks.

Muide paljud muudavad oma meelt unistuse ametist isegi täiskasvanuna, meie näiteks otsustasime paar aastat tagasi, et soovime teha hoopis seda, mida me teeme praegu.

Rääkides unistuse ametist tekkiski mõte luua valik pilte, mille abil saaksid lapsed tutvuda erinevate ametitega. Kuna esimesed kaalutlused tulevase ameti osas tekivad juba väga varajases eas, siis mõtlesime, et oleks tore ühendada ametite valik ka tähestikuga – nii saab laps üheaegselt õppida tähti ja uurida, mida see või teine amet tähendab.

Mäng „Ametid ja tähestik“ sisaldab 27 õppekaarti, millel on tähestiku järjekorras kujutatud 27 erinevat ametit. Nende seas leidub nii poiste, kui ka tüdrukute seas populaarseid ameteid ning nii traditsioonilisi kui ka omapärasemaid ameteid.

Õppekaardid on trükitud mõnusalt paksule kartongile ja pakitud ilusasse karpi, mida saab võtta kaasa ka reisile.

Lisaks mängule tahame toota tähestiku ja ametitega plakati. Lapse toas seinal rippuv plakat aitab kinnistada tähed, mis ei pruugi esimese hooga meelde jääda.

Iga ameti kohta tuleb ka eraldi suur rinnamärk, mille võib kinkida nii lapsele, kes on oma ameti osas juba valiku teinud, kui ka täiskasvanud sõbrale või lähedasele, kes näiteks omandab uut ametit.

Toeta palun meie projekti ja meie kingime sulle ametite sarja lahedaid tooteid. Kui sinu laps juba arutleb, kelleks ta võiks saada või teeb seda mõni sinu lähedase laps, siis ametite mäng võib olla suurepäraseks kingituseks!

Auhinnad saadame meie toetajatele hiljemalt 15. detsembriks 2014 ehk täpselt enne jõule! :) Kohale toimetamise kulud on arvestatud toetuse hinna sisse.

Meie toodete ja tegevusega saab tutvuda www.luckylaika.com

Kui sul tekib küsimusi, kirjuta meile info@luckylaika.com või helista 5152117.

Vaata, mis ametid tulevad mängukaartidele ja plakatile*:
A – Arst
B – Baleriin
D – DJ
E – Ehitaja
F – Fotograaf
G – Geenitehnoloog
H – Hävituslendur
I – Illustraator
J – Jalgpallur
K – Kokk
L – Laulja
M – Meremees
N – Näitleja
O – Operaator
P – Politseinik
R – Rulataja
S – Sepp
Š – Šokolaadimeister
Z – Zooloog
Ž – Žonglöör
T – Tuletõrjuja
U – Ulmekirjanik
V – Vormelipiloot
Õ – Õpetaja
Ä – Ärimees
Ö – Ökoloog
Ü – Ümbermaailma reisija

*Lucky Laikal on õigus muuta ametite valikut

Siin näed auhindade valikut ja ametite pilte:

Rinnamärgid
Suured rinnamärgid, diameeter 56mm

Plakat
Plakatile tuleb tähestik, iga tähe juures selle algustähega amet.

Praeguseks valminud ametite pildid