Margus Vaheri autoriplaadi salvestusUser's  margus.vaher project in the category Music

Hea hooandja,

Minu suureks unistuseks on alati olnud kirjutada päris oma muusikat ning anda välja autoriplaat, kus kõigi lugude muusika ja lüürika oleks minu enda looming. Luua muusikale uut väärtust ning avada end kuulajaile muusikas nii ausalt nagu see on võimalik ainult läbi enda loomingu.

Aastaid püüdsin seda teha, kuid justkui mingi loominguline blokk oli ees - nagu kirjanikul, kes soovib raamatut kirjutada, kuid ei jõua sissejuhatusest kaugemale. Kuigi muusika on olnud minu kirg juba 15 aastat, millest lauljana olen tegev olnud 7 aastat, siis lugude kirjutamise mõttes avanesin alles käesoleval aastal. Järsku hakkas muusika minust justkui välja voolama, igasugune loominguline blokk kadus ja olen kirjutanud sel aastal 15 päris oma uut lugu, millest 13 sooviksin panna ka plaadile ja teile kinkida. Just enda kuulajatele võlgnen kõige suurema tänu, et olete mind läbi aastate inspireerinud, toetanud ja kontsertidel enda soojade silmadega kohal olnud. Aitäh teile!

Olen leidnud enda unistuste bändi, kellega koos kõik kirjutatud lood bändi seadesse arranžeerida ja kellega muusikat luua on puhas rõõm!

Kõik minu autoriplaadile tulevad lood on kirjutatud sel aastal. Call me a fool, Bulletproof, High stakes game, Vampire Queen, All that matters, Within you jne.

Samas on plaadi väljaandmisega seotud ka üsna suured väljaminekud. Kui saad omalt poolt albumi väljaandmisele kaasa aidata, siis suur aitäh Sulle! Hoolimata Sinu toetuse suurusest on minu uus album Sulle garanteeritud! Plaadid CD kujul saadan hooandjatele postiga koju kätte. Toetus on sihtotstarbeline ja mõeldud lugude salvestamiseks, stuudio rendiks ning lugeude järeltöötluseks miksi ja masteri näol!

Minu senistele tegmistele saad pilgu peale heita lehel:
 
Minu uuest loomingust saad aimu, kui klõpsad minu lool "Bulletproof".

Suur aitäh ja kohtumiseni muusikas!

Siiralt teie, 
Margus Vaher

 

Related projects

OOPUS new album "Folk On Acid" release

  • 78%raised
  • 3527€pledged
  • 10 days to go