Nukuraamat reisileUser's  Höp project in the category Print

NUKURAAMAT REISILE on üks eriline tegevusraamat, mille sisse on mahtunud terve suur mängumaailm. Seal sees saavad lapsed lõputult erinevaid mänge luua ning oma fantaasial lennata lasta.

Soovime teie abiga Nukuraamatu väljaandmisele suuremat hoogu sisse anda ja katta toetussummaga osa puuduolevatest tootmiskuludest.

Raamatu idee autor Kadre Spitz: Nukuraamatu loomiseks sain inspiratsiooni ühest pabernukuraamatust, mille olin lapsepõlves ise joonelisest vihikust valmistanud. Olles nüüd emaks kahele tütrele, on tore avastada, et selle kunagise mänguraamatu uus versioon paneb ka praegu lastel silmad särama ja pakub pikemaks ajaks tegevust. Tänapäeva tehnoloogia külluse keskel hakkasin seda mänguraamatut nägema ka hoopis teises valguses – see on suurepärane alternatiiiv kõiksugu mobiiltelefonide ja tahvelarvutite tegevustele kohtades, kus lapsed peavad pikalt paigal püsima.

Raamatu ilusad ja värvilised illustratsioonid on loodud illustraator Elina Sildre poolt.

 

 

Nukuraamat tuleb kõvade kaantega ja ka sisulehed on tugevast kartongit. Sealt seest leiab 6 pabernukku ja 10 mänguplatsi. Igal leheküljel on palju klappe ja avasid, kuhu sisse pabernukke pista. Tänu avadele ja klappidele muutub mäng põnevaks ning justkui päriseluga sarnaseks.

Kaasas on kustutamisotsaga vildikas, millega saab raamatusse joonistada ja kustutada kõike, mida mänguks vaja läheb. Iga lehekülje pealt leiab tegevusideid, mida võiks mänguplatsidele juurde joonistada. Lisaks on komplektis kaasas ka korduvkasutatavad kleepsud. Kel komplektis olevatest pabernukkudest väheseks jääb, saab neid ise tugevamast paberist juurde teha. Kõik paberdetailid saab panna raamatu tagakaanel olevasse ümbrikusse.

 

 

Hetkel on seda Nukuraamatut maailmas täpselt ainult üks tükk ja seda ainueksemplari on meie lapsed ka korralikult testinud ning proovile pannud. Võime julgelt öelda, et Nukuraamat on need testid edukalt läbinud. Loodame, et teie abiga jõuavad need Nukuraamatud ka kõigi teiste väikeste huvilisteni.

Kõik raamatud ja teised kingitused jõuavad toetajateni postiga 2015 aasta detsembri keskel.

Nukuraamat saab olema üheks liikmeks lastebrändi Höp toodete seas. Höp’i tooted ja tegevused ärgitavad väikeseid maailmaavastajaid loovalt mõtlema, iseseisvalt uusi lahendusi ja seoseid leidma. Rohkem infot leiate – www.höp.com ja https://www.facebook.com/hopisland