Sõpruse Puiestee uus albumUser's  Mait Vaik project in the category Music

Anna hoogu!

Ansamblil Sõpruse Puiestee on tulemas viies kauamängiv album kümnekonna värske ja uue looga, tule ja osale plaadi valmimisel. Muusika üldine tonaalsus meenutab 60-70aastate hipirokki, lugude peamisteks autoriteks on traditsiooniliselt Allan Vainola ja Mait Vaik. Materjali salvestamisel on abiks Sõpruse Puiestee asutajaliige Kaupo Kaldmäe (heli plaatidel „Mustale Merele“ ja „XX sajandi lapsed“).

Plaat saab valmis novembri lõpus ning esitluskontsert Rock Cafes on 29 novembril 2014.

Osale oma panusega, projekti lõplikust eelarvest jääb puudu 2350 eurot, mis kulub salvestamisele, masterdamisele, tiražeerimisele ja muusikute tööle.

Auhinnad saab kätte esitluskontserdil Rock Cafes, posti teel, Tallinnas ja Tartus mõnel teada-tuntud aadressil (paigas) kesklinnas. 

Täname juba ette neid, kes toetavad ja kes seda juba teinud on!

Sõpruse Puiestee ajalugu:

Tänaseks oleme avaldanud neli albumit ja DVD, meie tuntumad lood on "1905", "Kaks Meest" ja „Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head“. Kauamängiv "Mustale Merele" pälvis Raadio 2 Eesti kõigi aegade parima albumi edetabelis kuuenda ja aastate 2000-2009 läbilõikes esimese plaadi positsiooni. Aastal 2006 sai Sõpruse Puiestee telesaates "Eesti Muusika Karikas" teise koha ja „1905“ tunnistati TV-saatesarja "7 vaprat" läbi aegade parimaks looks.  

Enamik ansambli muusikutest on kaasa löönud erinevates kollektiivides, nagu Metro Luminal; Vennaskond; Agent M; Tuberkuloited; Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber; Unenäopüüdjad jpt.

Sõpruse Puiestee esitab oma lugudes kuulajale küsimusi kes ma olen?, miks ma olen?, miks me oleme?, miks oled mu kõrval?. Uudishimu ja teadasaamine on bändi üks kreedodest.

Sõpruse Puiestee
Allan Vainola – laul, kitarr
Merili Varik - laul
Mait Vaik – tekstid, elektroonika
Andrus Uutsalu – bass
Tõnis Veelmaa – klahvpillid
Steve Vanoni – saksofon, flööt
Villu Viirsalu – trummid
Kaupo Kaldmäe – heli, elektroonika

Rahu, ainult rahu
https://www.youtube.com/watch?v=fnCAjMELpic

Aknajuuli
https://www.youtube.com/watch?v=BP7jA_cHF24

1905

Related projects

Releasing the album "Estonian Music for Brass" by Tuulisbrass

  • 88%raised
  • 2195€pledged
  • 3 days to go

Help to release Forgotten Sunrise's legendary first era on vinyl!

  • 71%raised
  • 2785€pledged
  • 15 days to go