Teekond rõõmu. Aus kogemuslugu Sisemise Lapse tervendamisest.User's  Ursula Zimmermann project in the category Print

Olen terapeut ja kirjutaja ja soovin oma uue raamatuga jätkata rõõmu- ja teenimiseteed terapeutilise kirjanikuna. See raamat on aus ja isiklik lugu mu enda seitsmeaastasest sisekaemuslikust palverännakust sisemise Lapse radadelt palju aastaid tagasi. Sellest, mis võib juhtuda siis, kui kontakt sisemise kompassiga kaob, ja sellest, kuidas kulges minu teekond sügavast kriisist enda taasleidmiseni, rõõmu ja kergusesse.

Loodan, et see raamat inspireerib ja julgustab lugejat püsima Omal Teel, nii nooremaid kui ka vanemaid, sest on asju, mis on eatud. Usun, et seal, kus kohtuvad rändaja rajad ja intuitsioon, lihvitakse elu kalliskive. Lihvi enda omadest maailma kõige kaunimad, sest sinu maailm algab just SINU SEEST!

Eesmärk on, et raamat jõuaks lugejateni veel enne suvetuuli ja tooks palju kergust ja rõõmu, usku, et me igaüks oleme enesetõhusad ja teame tegelikult, mis on meile parim. Siis, kui kuulatame ja kuulda võtame. Kui sind Sisemise Lapse teema kõnetab ja sulle meeldivad ausad ja isiklikud kogemuslood, siis ilmselt meedib sulle ka see raamat.

Tänulikult
Ursula Zimmermann