Ruudu Rahumaru fotomaali näitus "Templihoidjad"User's  Ruudu Sandra project in the category Art

Tere!
 


 

Minu nimi on Sandra. Kunstnikuna olen tuntud kui Ruudu Rahumaru. Olen fotograaf ja kunstnik ning olen juba sügisest saadik ettevalmistunud uut fotomaali isikunäitust "Templihoidjad". Näitus on hetkel pooleldi valmis, kuid lõpetamiseks oleks vaja natukene teie abi. Teie toetust kasutan viimaste fotolavastuste teostamiseks, kvaliteetsete väljatrükkide, akrüültintide, laki, raamimise, näituse transpordi ja hooandja kingituste jaoks.
 


 

Näitus avaneb tõenäoliselt mai lõpus/juuni alguses. Näituse täpse kuupäeva annan teada läbi sotsiaalmeedia, eriolukorda arvestades. Kuid kindel on, et näituse esmaavamine toimub Tallinnas, Fahle galeriis. Kui te teate juhuslikult mõnd põnevat kohta, kuhu "Templihoidjate" näitus võiks rännata, võite kirjutada RuuduSandra@gmail.com
 


 

"Templihoidjad" on animistlik näitus, mis räägib inimeste ja metsa omavahelisest maagilisest suhtest ja sünergiast. Koos imeliste muusade ja abilistega oleme loonud pildiportaalid, milles vaataja saab rännata metsa imeilmades ja loodetevasti kohtuda oma sisemiste Templihoidjatega.

Viimastel aastatel olen töötanud oma fotomaali autoritehnikaga. Lasen värvidel orgaaniliselt lõuendile sulada ning lisan isikliku mustrikirja, mis on justkui maagiline laul ja võti, mis avab uute tajude templiväravad ja laseb ürgjõududega ühte sulada. Selles tehnikas olen teinud varasemalt ühe näituse Tartu kunstnike majas pealkirjaga "Maa embus ja tule laul". Seekord jätkan katsetamisega, lisades piltidele ka natuke loodust ennast.
 


 


 

Mu loomingu aluseks on imetlus ürglooduse vastu. Ja meie tempel, meie pühapaik on meie mets. See näitus tahtis ilmavalgust näha, et metsahaldjad saaksid läbi nende piltide oma lugusid rääkida.
 


 

Armsad hooandjad, ma väga tänan teid juba ette, et te saate mind kasvõi natukene selle näituse materialiseerimisega aidata. Kingitused saadan teile postiga või saate need kätte näituseavamisel.
 

Teie toetust kasutan nõnda:

 • kavaliteetsed väljatrükid (pool näitust on juba väljatrükitud, teine pool ootab Teie hoogu)
 • viimase 3 fotolavastuse teostamine
 • akrüültindid, lakid, maalimistarbed
 • näituse transport (väga loodan seda näitust erinevates Eestimaa paikades näidata)
 • raamimine
 • kingitused hooandjatele ja abilistele (trükised)
 • hooandja tasu 7%
   

Natuke lähemalt kingitustest:

1) kleepsud/postkaartid/reprod

Kleepsud, postkaartid ja reporde valik saab olema näitusetöödest ja pastellijoonistustest, millega paralleelselt töötan. Kuna näitusetööd ei ole veel valmis, siis laen valiku tegemiseks üles galerii oma kodulehel, peale hooandja kampaania lõppu ja saadan selle teile, et saaksite oma lemmikud välja valida.
 


 

2) fotokrediit

Sul on võimalus kasutada oma toetussummat ettemaksuna, mis iganes fototeenusele, mida Ruudu Rahumaru pakub. Saadan sulle vastavasisulisele kinkekaarti. Ettemaksab kehtib 1 aasta ning sa võid seda ka edasi kinkida. Kõikide Ruudu Rahumaru võimalike fototeenustega saab tutvuda SIIN.

3) Fotosessioonide kinkekaartid

Sul on võimalus soetada Ruudu kinkekaart. See kehtib üks aasta. Võid seda kasutada kas ise või teha mõnele lähedasele üllatuse. Iga fotosessiooni kinkekaartiga lisanduvad ka väikesed kingitused. Kõikide Ruudu Rahumaru võimalike fototeenustega saab tutvuda SIIN.

4) Poekott

Trükime Tartus koos Mashroom Stuudioga vinged ja kvaliteetsed siiditrükitehnikas poekotid. Disaini kavand on selline. Lisan ka valmis kavandi peagi sotsiaalmeediasse. Siiditrükki on soovi korral võimalik teostada ka sinu oma särgile.


 

5) Omal valikul A3 repro ühest näitusetööst koos väikeste lisandustega. Prindin ühe töö ja lisan sinna käsitsi natukene maagilist mustrikirja.

6) 4h fotograafia/kunsti teemaline matk looduses seltskonnale koos kingituste ja väikse lõunasöögiga (kuni 6 inimest). See on fotokunstihuviliste võimalus veeta üks tore õhtu või hommikupoolik jalutades looduses, inspireerudes ja õppides märkama, sättima, kohanema, lavastama. Jagan metsajalutuskäigul meeledi kõiki oma oskusi ja teadmisi. Naudime ka mõnusat taimetoitu. Aja ja koha lepime kokku vastavalt grupile.

Ja aitäh armsad toetajad!

Olen teile juba ette nii tänulik iga väiksemagi toetuse eest ja loodan, et kohtume juba peagi näituse avamisel ja loodan, et kirjutate ja soovite ka põnevaid näitusekohti ;)

Video: Gerli Paju/ Ekvilibrist 
Facebook
Instagram
Koduleht

 • 115 backers
 • 4042€raised of 3500€ goal

Successful project

This project was funded on 16.May.2020