„Tuhkatriinu“ lend SaksamaaleUser's  Külli Ehastu project in the category Theatre

„Saaks kordki ballile!“ unistas Tuhkatriinu.
„Saaks kasvõi laadale! Saksamaale! Esinema!“ unistame meie …

Oleme seitse Tartu Waldorfgümnaasiumi 10. klassi noort, kes armastavad teatrit. Meil on üks lavalugu, mis sündis 2,5 aastat tagasi. Koos meie kasvamisega on ka lavastus „kasvanud“ ja „küpsenud“. Lausa nii küpseks, et soovime kodust kaugemale lennata ning oma lugu laias maailmas näidata.

12.-13. novembril peetakse Saksamaal Engelberi Vaba Waldorfkoolis traditsioonilist sügislaata (Martins Markt). See on kooli ja linnakese jaoks üks aasta suursündmusi – kaks päeva täis kauplemist, kohvikuid, esinemisi, kohtumisi. Just sellisele uhkele laadale oodatakse ka „Tuhkatriinut“.

„Tuhkatriinu“ on armastatud muinasjutu järgi valminud pantomiim-lavastus. Mitte ühtegi sõna. Vaid miimika, žestid, liikumine. Ja elav muusika. Minimaalsete vahenditega elustatakse laval nii tuvid, hiired, hobused kui ka suured tunded – headus, kurjus, kadedus, armastus.

Et mitte ballile (loe: laadale) hiljaks jääda, peame kasutama kallist lennuteenust.
Teie abi, head hooandjad, vajame lennupiletite ostmisel.

Meie trupp:
Mirjam Aavakivi, Merili Miku, Iris Remsel, Kelly Cassandra Mägi, Toomas Samuel Silbaum, Kaius Põder, Joonatan Ants Laidus ning Külli Ehastu (lavastaja, muusikaline kujundaja)

Vaata lisaks:

Tartu Kooliteatri pressiteade: kooliteater.tartu.ee/2016/tuhkatriinu-loi-laineid/
Engelbergi Vaba Waldorfkooli koduleht: www.engelberg.net