Uus meditatsiooniplaat „AITÄH“ User's  Madis Meister project in the category Music

Tere! 

Olen Madis Meister, muusik, reisisell, elu-uurija, vaatleja, tervikliku ja vägivallatu elustiili poole püüdleja.

Olen viimase aasta jooksul palju reisinud ja vaadelnud maailma eri tahkudelt. Läbi selle, hakkasin mõistma, et väline (materiaalne) maailm pole miskit väärt, kui minu sisemaailmas valitseb kaos. Elu suunas mind üha enam otsima vastuseid iseenda seest. Hakkasin üha selgemalt mõistma, mis tähendab vastutus, mis tähendab valikuvabadus, vaba tahe, mis tähendab oma enda aja tagasivõtmine. Mis tähendab hoolivus ja ignorantsus.

Mis tähendab armastus?

Elu on kunstiteos,

olgu siis iga liigutus ja iga mõte osa sellest imelisest teosest.

 

Ühel hetkel sain aru, et pean kuidagi oma tänutunnet teistega jagama ning sellest sündiski tunniajane meditatsiooniplaat nimega „AITÄH“. Plaadil kõlav muusika on mõeldud mediteerimiseks, olemiseks iseendaga, lõõgastumiseks, loomiseks, tervenemiseks ja tervendamiseks, tänutunde kogemiseks. Plaadi teeb eriliseks see, et kasutasin muusikas ainult akustilisi helisid, kombineerides neid loodushäältega. Võrreldes elektrooniliste helidega mõjuvad akustilised helid inimesele oluliselt loomulikumalt ning soodustavad meditatiivse seisundi tekkimist, pärinedes meile tuttavast keskkonnast.

See on salvestatud Võrumaal umbes 160 aasta vanuses hoones, mille kuusnurkne kuju ja püramiidkatus lisavad muusikale energeetilist väärtust. Erilisust lisavad veelgi puidust ümbrised, mis valmivad minu enda kätetööna, koostöös tsenter.ee'ga, kes aitab ümbristele tekstid peale kanda. Puidust plaadiümbriseid saad kasutada ka viirukialusena, et luua mediteerimiseks hubane õhkkond.

   

Esimesed näidised on juba valmis, kuid ülejäänud puidust ümbrised valmivad septembris ning kogus sõltub Teie (hooandjate) soovidest. Igaühel on võimalus ka valida, millist värvi ümbrist Sa soovid (kollane, sinine, roheline või naturaalne puiduvärv, võimalik ka erinevate värvide kombineerimine). Viirukitega toetab projekti lahkesti Biomarket.

Muusika lõppviimistlusega aitas mind Alvin Raat ning CD kujunduse tegi Tuuli Laumets.

Kõik muu, mis puudutab pillimängu, salvestamist, töötlust, puidust ümbriseid, videot siis need olen teinud ise oma enda käte ja aruga.(võib lugeda ka auruga)

Lisaks suur aitäh Rene Jakobsonile, kes lahkesti oma fototehnikat laenas.

Plaadid toimetan Teieni kokkuleppel kas postiteel või isiklikult üle andes.
Plaadi digitaalsel kujul toimetan Teieni läbi veebi.
Kitarritund, juhendatud meditatsioon või live meditatsioonikontsert võib toimuda kokkuleppel Sinu poolt valitud ajal ja kohas.

Olen Sulle äärmiselt tänulik igasuguse toetuse eest, olgu see kasvõi lihtsalt üks hea mõte.

Sügavas tänulikkuses,
Madis Meister

Väikest fragmenti saad kuulata soundcloudi lehelt:
https://soundcloud.com/madis-meister/aitah-fragments

madismeister.weebly.com

   

      

  • 52 backers
  • 1296€raised of 1250€ goal

Successful project

This project was funded on 18.Sep.2016