Viiul Karoliinele eluks ajaksUser's  Karoliine-Lisette Kõiv project in the category Muusikariistad

Minu nimi on Karoliine-Lisette Kõiv ja ma olen 20-aastane neiu, kes õpib Tartus Heino Elleri muusikakoolis pärimusmuusika osakonnas viiulit ja lisaerialana ka rütmimuusikaviiulit.
Olen tüdruk, kes kolis kodust üksi elama, et paremat haridust saada 16-aastaselt ja olen sellest ajast saati ka ise oma leiba ja üüriraha koolikõrvalt teeninud. 
 
Olen jõudnud oma lühikese eluteega etappi, kus õpin muusikakoolis ja see on hetkel parim asi mu elus ja tõeline unistuse täitumine. Küll aga on õpetajad hakanud mulle ütlema, et kui tahan pillimängu jätkata, tuleb mul endale hankida parem viiul kui vabrikupill, mis mul hetkel on. Kuid raha, mida kõrvale koguda, ei ole.
 
Viiuli mängimine on minu jaoks terve maailm. Sellel pillil on lõputult erinevaid võimalusi muusika tegemiseks just nii nagu mängija parasjagu tahab. Ja kuidagi on juhtunud nii, et just see pill on minu elukaaslaseks saanud ja koos temaga on mul kõige parem end väljendada. Mängin viiulit iga päev, koolis, kodus, bändis, vahel isegi töö juures, suviti tänaval ja loomulikult oma perele ja sõpradele.
Uut viiulit on mul vaja, sest Elleri muusikakoolis õppides on panused suuremad ja nõudmised kõrgemad. Selleks, et ma saaksin enda ja teiste rõõmuks rohkem muusikat teha on mul vaja pilli, mis kõlaks paremini ja mida saaks ka suurematel lavadel lihtsamaini võimendada.
Kui saan 1000 kokku, saan juba osta viiuli. Mul on oma pere abiga 600 eurot koos ja viiuli hind ongi 1600. Aga 1300 €-ga saaksin osta viiuli ja sellele ka kohe uue ja kindla kasti, mis seda kaitseks. 
 
UUENDUS! Kuna projekti eesmärgiks seatud summa ongi nüüd koos, ei saa ma kelleltki midagi rohkem paluda. Olen väga tänulik.
Aga kuna projekt on üleval veel 25 päeva, siis on mind endiselt võimalik toetada ja ehk saame kokku ka 300€ lisaks, mille eest osta mikrofon viiuli võimendamiseks lavadele. :)
 
Kõikidele hooandjatele korraldan ka tänuürituse, kus nad saavad tulla nautima head muusikat ja seltskonda!
 
Jään Teie peale lootma!
Karoliine