Ajakiri YU versioon 2.0Kasutaja  Marika Juusu projekt kategoorias Meedia

Soovime, et Eestis oleks rohkem inspireerivat meediat, mis tõstab enesehinnangut ja julgustab meid liikuma unistuste suunas. Meedia, mis ühelt poolt harib ja teiselt poolt inspireerib.

Kujuta ette meediakanalit, mis tõukab sind välja mugavustsoonist ja paneb liikuma unistuste suunas. Julgemalt ja targemalt!

Vajame Sinu abi, et anda välja järjekordne YU ajakiri, mis ilmub seekord teistsugusena, kui varasemalt. Siiani oleme andnud välja seitse ajakirja, ilmunud kvartaalselt, edaspidi ilmume üks kord aastas, mahukamalt ja sisukamalt. Ajakiri ilmub 30. novembril 2018.
 


 

Sel aastal saab ajakiri olema tihedalt põimitud veebikeskkonnaga. Lugeja saab mugavalt liikuda ajakirja veergudelt otse YU veebikeskkonda, et jätkata lugemist nutiseadmes. Nii saab kaevuda ka põhjalikumalt teemadesse, mis lugejat sügavuti paelub. Ajakirja trükiversioon ilmub ingliskeelsena, sisaldab lühikesi tekste, mis on viitega nii eesti – kui ka ingliskeelsesse veebikeskkonda. See annab võimaluse tutvustada noorte talentide loomingut välismaal, mis võib osutuda noortele suurepäraseks hüppelauaks.
 


 

Lisaks ajakirjale ilmub ka Moekalender 2019, mis sisaldab põnevaid moefotosid. Modellideks kaasame erinevates kehavormides noori, et anda edasi meie põhisõnum: "Ükskõik kui kurvikas, sale, blond või brünett oled. Sina oled parim kunst, mis planeet Maaga on juhtunud!"
 


 


 

  • 3 hooandjat
  • 61€kogutud 6500€ eesmärgist
  • 39 päeva
    Projekti toetatakse 30. juuni ainult juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa.
Anna projektile hoogu!