Arvamusfestivali 10. sünnipäeva tähistamineKasutaja  MTÜ Arvamusfestival projekt kategoorias Sündmus

Arvamusfestival toimub sel suvel juba 10. korda ning soovib seda tähtsat sündmust tähistada koos kõigi oma sõprade, partnerite, toetajate ja külastajatega. Juubeli puhul anname välja almanahhi "Arvamusfestival 10", ehime Arvamusfestivali ala pidurüüsse ning korraldame kõigile avatud suure ja lustilise sünnipäevapeo Paide keskväljakul.

Almanahh "Arvamusfestival 10" heidab pilgu festivali teekonnale algusest tänaseni ning talletab olulisemad verstapostid ja meeleolukamad mälestused nii korraldajate kui vabatahtlike silmade läbi. "Arvamusfestival 10" pakub oma 40 leheküljel lõbusaid aga ka mõtlemapanevaid lugusid Arvamusfestivali ja arvamuskultuuri ajajoonelt, mis näitavad, kuidas on arusaamatust aktivistide südameasjast kasvanud tuhandeid vabatahtlikke ja kümneid tuhandeid külastajaid kokku toov sündmus. Almanahhi trükime vaid 300 eksemplari ning lisaks Hooandjas toetamisele saab seda soetada ainult Arvamusfestivalilt.
 


 

Piduliku sünnipäeva õhkkonna loomiseks kaunistame Arvamusfestivali ala hinnatud kunstnik Elo Liiva valgusinstallatsioonidega, mis näitavad Paidet täiesti uues valguses. Elo Liiva juhendamisel viime läbi ka töötoa, kus saavad kõik huvilised osaleda mõne Paide avaliku ruumi objekti jaoks uue valguslahenduse loomises.
 


 


 


 

Sünnipäevapidu kulmineerub ühise tordisöömise ja suurejoonelise kontserdiga Paide keskväljakul: kontserdi annab džässmuusikakollektiiv Estonian Dream Big Band, mis astub esmakordselt lavale legendaarsete Dagmar Oja ja Kaire Vilgatsiga ehk ansambliga Suured tüdrukud. Pärast kontserti jätkub pidu DJ britiimpeeriumi ja DJ melomaanika taktikepi all.
 

Kuhu kogutud raha kulub?

Esimesed 6000€: kirjutame, kujundame, küljendame, illustreerime ja trükime almanahhi "Arvamusfestival 10". Tähistame 13. augustil festivali sünnipäeva ühise tordisöömisega Paide keskväljakul.

Järgmised 4000€: Loome Paidesse Arvamusfestivali ajaks sünnipäeva meeleolus festivaliõhustiku koos pidulike valgusinstallatsioonidega, korraldame festivali õhtusse võimsa big band kontserti ja kutsume plaate mängima ägedad DJ-d.
 

Miks peaksid panustama?

Kampaaniale ootame sind hoogu andma kui oled 10 aasta jooksul Arvamusfestivali külastanud või arutelusid järele kuulanud ning soovid üheskoos olulist verstaposti tähistada. Annetades Arvamusfestivalile toetad meie missiooni edendada arvamuskultuuri Eestis.

Hooandjatele oleme välja pannud ka vahvad kingitused, mille saab kätte Arvamusfestivali ajal Paidest. Kui sa Arvamusfestivalil osaleda ei saa, siis t-särgid, pusad ja almanahhid toimetame Eesti raames sinuni postiga. Arvamusfestivali t-särgid ja pusad on Eesti rõivabrändi Nola toodang.

Suurtoetajatele pakume unikaalset võimalust osaleda Paide Teatri lavastuse "Übermensch" esietendusel. Lavastuses võtab Johannes Richard Sepping vaatluse alla huumori ja kõige sellega kaasneva. Miks me naerame ja mille üle me naerame? Milline on ideaalne nali, mis ajab iga inimese iga kord naerma? Nendele küsimustele saab Paide Teatrist vastuseid alates 30. septembrist.
 

Arvamusfestivalist

Arvamusfestival on 2013. aastast alates augusti teisel nädalavahetusel Paidesse kokku toonud Eestist ja maailmast hoolivad inimesed, et luua tasakaaluka arutelu abil paremat arusaamist iseendast, üksteisest ja maailmast.

Suur aitäh kõigile, kes on Arvamusfestivali panustanud ning tänu kellele saame me üheskoos festivali kümnendat sünnipäeva tähistada. Näeme kõigiga juba 12. augustil Paides!

Meie koduleht
Facebook
Instagram
Facebooki event

  • 93 hooandjat
  • 6076.10€kogutud 10000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 11.Aug.2022

Sarnased projektid

Talendishow "Annetekoda" – Aitame Eestimaa annetel särada!

  • 6%kogutud
  • 275€toetatud
  • 50 päeva veel