Rakenduse "Baltimaade tuletornid" tõlkimine eesti keeldeKasutaja  Aleksei Nemov projekt kategoorias Tehnoloogia

Tere. Minu nimi on Aleksei ja mulle väga meeldivad tuletornid. Külastasin mitme aasta jooksul kõiki Baltimaade tuletorne, tegin sadu vahvaid fotosid, lugesin mitmeid tuletornide teemalisi raamatuid ja suhtlesin huvitavate inimestega. Mul on tuletornide kohta palju rääkida ja ... ma olen seda juba teinud. Kaks aastat lõin Baltimaade tuletornide mobiilirakenduse, kuhu koondasin palju sisukat infot Eesti, Läti ja Leedu tuletornide kohta. Spetsifikatsioonid, kuidas kohale jõuda, tuletornide ajalugu, tuletornide fotod ja isegi näidised, kuidas tuletornid vilguvad – kõik see on leitav minu rakendusest. Rakenduse saab täiesi tasuta alla laadida Google Play'st ja Apple App Store'ist. Hetkel on rakendus saadaval ainult vene ja inglise keeltes, sest kahjuks ma ei valda eesti keelt piisavalt hästi, et kogu rakenduse sisu iseseisvalt ära tõlkida. Olen juba taotlenud abi asutustelt, kes minu arvates saaksid aidata, kuid edutult. Nüüd palun teie abi. Tegin ühe vahva rakenduse, mis võiks inimestele tõesti huvi pakkuda, palun tõlgime selle koos ära.
 


 

Hooandjatele

Ma loodan väga, et minu rakendus on teile huvitav ja kasulik ning et te soovite sellest osa saada. Olen väga tänulik teie abi eest ja usun tõesti, et selline rakendus peaks olema ka eestikeelne.

Kõik kingitused hooandjatele saadetakse postiga kahe nädala jooksul pärast kampaania lõppu. Kõikide toetajatega võtan ühendust e-maili kaudu.
 


 

Kust saab rakenduse alla laadida?

Rakenduse saab tasuta alla laadida allolevatelt linkidelt:


Kuidas kasutan kogutud raha?

Mobiilirakenduses on nüüd 110 tuletorni ja navigatsioonimärki. Olen kirjutanud nende kohta ajaloolisi tekste juba üle pooleteise aasta ja olen neid korduvalt täiendanud, uusi fakte lisanud. Tekstide kogumaht on umbes 26 000 sõna ja see on tõlkijale suur töö, millele kulub üsna palju raha.


Millal ilmub rakenduse eestikeelne versioon?

Tõlkebürool kulub kogu sisu tõlkimiseks 2-3 nädalat. Pärast seda kulub mul 3-4 nädalat, et teha rakenduse uuendatud versioon ja laadida see üles App Store'i ja Goole Play'sse. Teisisõnu, rakenduse uuendus on saadaval poolteist kuni kaks ja pool kuud pärast kampaania lõppu.