Berrichi uus keskkonnasõbralik pakendilahendusKasutaja  Furcella OÜ (Berrichi) projekt kategoorias Keskkond

Meie suur samm puhtama keskkonna suunas

Eesti looduskosmeetika tootja Berrichi on otsustanud luua uue keskkonnasäästlikuma pakendilahenduse, et anda loodustoodete brändina veelgi suurem panus ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. 

  • PRAEGUNE PAKEND: ühekordselt kasutatav klaaspudel + plastikust sisepudel + pumpsüsteem.
  • UUS PAKEND: ümbertöödeldud plastikust vahetatav täitepudel + korduvkasutatav klaaspudel + korduvkasutatav pumpsüsteem.

Meie Berrichis usume, et keskkonnasäästlikkus algab koostööst ja et üks osapool üksi ei ole suuteline nii palju muutust looma kui seda saab teha koos. See ongi põhjus, miks kutsume oma armsaid praeguseid ja tulevasi kliente ja koostööpartnereid meile täiendavat hoogu andma!

Hooandjas oleme seetõttu, et pakendi keskkonnasõbralikumaks muutmine on nii suur samm meie jaoks ja hooandjate abiga saame selle nüüd ära teha! Kogutud raha eest saame luua uue keskkonnasõbraliku pakendilahenduse, mis saab olema välja töötatud just meie jaoks, nagu kõige ehtsam rätsepaülikond.


 

Kampaania eesmärk: uus, taastäidetav pakend.

Miks selline eriline pakend?

Berrichi tooted säilivad kõige paremini airless pumpsüsteemiga pakendis, mis toimib vaakumi põhimõttel, sest kreemi säilivuse jaoks on oluline vältida selle kokkupuudet õhuga ning paraku pole muud pakendamise võimalused, nagu tuubid või purgid meie jaoks sobilikud.

Ühe meie kreemi võtmekomponendi astaksantiini toime tugevus väheneb pikaajalisel kokkupuutel õhuga, samuti ei talu ta väga suuri temperatuuri kõikumisi ja valgust ja sobimatu pakendi valik mõjutaks oluliselt Berrichi kreemide kvaliteeti.
 

Miks me seda teeme?

Praegusel airless süsteemiga pakendil on plastist sisepudel ning klaasist välispudel. 50ml kreemi umber on 182g pakendit, mis peale ligikaudu 1,5 kuu pikkust kasutamist prügikasti läheb. 

Uus pakend hakkab olema vahetatava airless sisupudeli lahendusega, mis loob võimaluse osta lihtsalt uus ümbertöödeldud plasitkust täitepudel selle asemel, et kogu pakend prügikasti visata kui kreem otsa saab, samuti on sedasi võimalik korduvalt kasutada pupmsüsteemi. 
 


 

Nii loome innovatiivse ja pika kasutuseaga spetsiaalse kreemipudeli Berrichi kreemidele.

Meile teadaolevalt oleme üks esimesi looduskosmeetika brände maailmas, kes sellised refill süsteemiga kreemipudelite lahenduse tellib ja meie jaoks on kõige olulisem, et selle uuenduse tulemusena vähendame me oluliselt pakendi jäätmete hulka.

Aitäh, et aitad meil muuta maailma veelgi puhtamaks paigaks! 

Meist

Olen Berit Joosep, Berrichi brändi looja ja tegevjuht.

Berrichi on meie oma kodumaine looduskosmeetika bränd, mis sündis vajadusest leida lahendus minu enda näonaha kunagistele probleemidele. Kahjuks ei saanud ma abi paljudelt tavakosmeetika toodetelt ja otsustasin ise katsetada. Esimesed kreemid valmisid minu enda kodu köögis. Kirglikust hobist kasvas midagi suuremat tänu koostööle Tallinna Ülikooliga.

Eelmise aasta oktoobris tähistasime me juba 5-nda tegutsemisaasta täitumist ning meie tänases tootevalikus on puhtad, näonaha vananemist aeglustava toimega kreemid ja teised näohoolduse tooted, millest enamikule on väljastatud ECOCERT sertifikaat.


 

Koostöö ja kaasloojad

Berrichi kreemid on sündinud Tallinna Ülikooli Loodus- ja Terviseteaduste Instituudi teadlaste ja kogenud Berrichi nahaspetsialistidega. Kreemides kasutatud toimeaineid on põhjalikult uuritud ja testitud ning nende mõju on teaduslikult tõestatud. 

Üks meie toodete väekatest koostisosadest punavetikast Furcellaria Lumbricalis toodetud unikaalne tekstuuriandev lisaaine furtserralaan tuleb meile läbi tubli koostööpartneri Est-Agar AS, kes on ainus furtsellaraani tootja kogu maailmas.

Me loeme tänutundega kaasloojateks ka kõiki oma armsaid kliente, kes on meid nende viia aasta jooksul usaldanud, sest me saame tootjana pidevalt kasvada ja areneda just tänu neile ja nende poolt jagatavale tagasisidele! Vaata ka videot.


Berrichi- uhkusega Eestimaa visiitkaart!

Berrichi on sama unikaalne kui meie armas Eesti. Saame uhkusega öelda, et oleme üks Eesti visiitkaartidest, sest meie tooted on algusest lõpuni valmistatud Eestis ning neis sisaldub unikaalne koostisosa, mis kasvab ainult meil. Nimelt kogu maailmas kasvab pea ainult meie armsas Läänemeres vetikas nimega Furcellaria lumbricalis, millest saadavat ekstrakti nimega furtsellaraan kasutame meie Berrichi toodetes.

Berrichi kreemide koostis on unikaalne ka seetõttu, et oleme oma koduse vetika ekstrakti sidunud Islandi allikavees kasvatatud vetikast Haematococcus pluvialis saadava ainega astaksantiin ning nende kahe kooslusel on teaduslikult tõestatud sügavalt niisutav ja vananemisvastane toime.
 


 

Kuidas kasutame kogutud raha:

Berrichi on kiires tempos kasvav väike ettevõte ja me vajame oma suure uuenduse elluviimiseks kõikide armsate hooandjate abi! 

Pakenditootja valab uued spetsiaalsed vormid võttes arvesse kõik meie nõudmised ja soovid. Sellega seonduvalt tuleb meil läbi teha põhjalik tootearenduse ja -disaini protsess, tellida uute kreemipudelite prototüübid ning seejärel tellida vormid ja esimene partii pakendeid. Esimeseks tellimuseks, mis on ka ühtlasi tootja poolseks miinimum koguseks, on 20 000 airless refill 30ml pudelit  + 10 000 täitepudelit.

Kogu pakendi uuenduse projekti kulu on 50 000 eurot ja meil on endal olemas võimekus sellest katta pool ning teise poole kogumise jaoks teeme üleskutse hooandjatele. Toetades meie kampaaniat saate Berrichi pakendite uuenduse ja ühtlasi ka keskkonda säilitamise algatuses kaasa lüüa!

Oleme jaganud oma eesmärgid kolme etappi:

  • 10 000 EUR, saame hooandjate toel alustada uute pakendite tootearendusega, tellida disaini- ja tehnilised joonised, uue pakendi prototüübid ning tasuda kreemipudelite vormide ettemaksud, mille järgselt vormid töösse lähevad.
  • 17 000 EUR, saame hooandjate toel tasuda lisaks eelnevalt nimetatud tegevuste kuludele ka uute pakendite vormide valamise tasud ja teha ära ettemaksu esimese kreemipudelite tellimuse jaoks, ettemaksu laekumisel alustatakse pakendite tootmisega
  • 25 000 EUR, saame hooandjate toel tasuda lisaks eelnevalt nimetatud tegevuste kuludele kogu pakendite tellimise arve, tellida transpordi ja katta kõik muud selle projektiga seonduvad kulud.
     

Kampaania auhinnad:

Mõnedes kingitustes pakutud spetsiaalsed Berrichi ilurituaalid on sisult nagu enese eest hoolitsemise retseptid, kus kirjas näpunäited mida kasutaja saab kas paberil või onlines jälgida meie toodete kasutamise toetuseks.

Auhinnad, mis ei sisalda Berrichi tooteid, saabuvad auhinna ostjaile e-maili teel ja on kehtivad koheselt.

Kõik Berrichi tooteid sisaldavad auhinnad saadame välja augustis 2023, sest selleks ajaks on uus pakend juba kenasti kohal.

Saatmiskulu tasub auhinna ostja - aitäh, et mõistate, et selliselt saame me suunata kogutud raha täies mahus pakendivahetusse

Täname "Jooks on lahe" keskkonda, Beautiful Me rullmassaaži, Apollo kino ja Helios kirjastust, et olete meile hoogu andnud auhinnakoti rikastamise läbi!

  • 189 hooandjat
  • 10000€kogutud 10000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 29.Jun.2023