Compagnie Philippe Genty lavastuse “Ära unusta mind” (“Ne m'oublie pas”) toomine Tallinn Treff FestivalileKasutaja  Vahur Keller projekt kategoorias Teater

Mängi videot

Tallinn Treff Festivali 2014 peaesinejaks on maailmatasemel Philippe Genty Compagnie lavastus „Ära unusta mind“, mida püüavad enda programmidesse ka maailma suurimad ja tunnustatuimad festivalid. Tegemist on mõjuva visuaalteatri lavastusega kõigile teatrihuvilistele. Kuna selle suurlavastuse Eestisse toomise kulud on väga kõrged, siis palume selleks teie abi, kallid hooandjad.

Philippe Genty lavastused on võimsalt inspireerinud mitut põlvkonda teatritegijaid ja võlunud vaatajaid üle maailma. Teatriteadlane Henryk Jurkowski on nimetanud teda Tadeusz Kantori vaimseks mantlipärijaks ja Gentyle on pühendanud teatriajaloos eraldi peatükk. Philippe Genty teatritrupp püüab lavastus lavastuse järel vaadelda visuaalset keelt. Trupi lavastusi ei saa paigutada ühessegi tavapärasesse kategooriasse: tants, teater, nukuteater või tsirkus. See on “puudus”, mille nad suurima rõõmuga omaks võtavad ja mis teeb nende lavastused eriliselt köitvaiks.

Tallinn Treff Festival on rahvusvaheline visuaalteatri festival, mille lähtepunktideks on nüüdisaegse nukukunsti tutvustamine ja populariseerimine, nukuteatri traditsioonide hoidmine ja edasikandmine ning üllatamine teatrivormidega, mille olemasolust eile veel ei teatudki.

TALLINN TREFF FESTIVAL 2014
5. - 8. juuni
www.nuku.ee/festival

Festivali peaesineja:

Compagnie Philippe Genty

ÄRA UNUSTA MIND” („Ne m'oublie pas“)

7. juunil kell 20.30

Vene Teatri suures saalis

IGA TEIE TOETUS ON MEILE OLULINE, AITÄH TEILE, KALLID HOOANDJAD!

  • 20 hooandjat
  • 515€kogutud 5000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 30.Apr.2014