Edasi ja SA Kiusamisvaba Kool koostöös: Aita luua innustavat ja harivat keskkondaKasutaja  Edasi.org projekt kategoorias Meedia

Ajakirja Edasi missioon on luua toetavat keskkonda ja panna tahtma olla parem. See on omalaadne haridusprojekt. Püüame Eesti inimeste jaoks olla kui värske tuulepuhang, mis pakub "vähem on rohkem" põhimõttel põnevaid ja silmaringi laiendavaid artikleid ning seda moel, mis teeb lugemise ja kaasamõtlemise lihtsaks ning nauditavaks. Edasi on mõtteviis. Teekond. Kvaliteetne ajaviide.

Edasi kolumnistid (teejuhid) on kõik oma ala professionaalid ja mis väga oluline – nad armastavad oma "ainet" ja seda tööd, mida nad teevad. Usume, et vaid selliselt on võimalik olla lugejate jaoks vajalik väljaanne.

Oleme nelja aasta jooksul saanud lugejatelt tunnustavat tagasisidet. Head asjad aga ei sünni iseenesest.
Kutsumegi sind andma Edasile hoogu, et saaksime pakkuda järjepidevalt kvaliteetset sisu, tasuda autoritele honorare ning muuta Edasi elujõulisemaks.

Üleskutsel on ka tugev ühiskondlik mõõde. Nimelt annetab Edasi sõltuvalt kampaania edukusest 10–30% laekuvast summast vabaühendusele SA Kiusamisvaba Kool, millega aitame muuta Eesti koolide õpikeskkonda paremaks. Kiusamisvaba Kooli tegemistega saad tutvuda: kiusamisvaba.ee

NB! Oluline on märkida, et kõik kampaanias osalejad saavad oma panuse eest 100% kaupa vastu, st. ligipääsu Edasi Eksklusiivi artiklitele (tasuline sisu Edasi.org veebis), vastavalt 15 € puhul 3 kuud lugemisõigust, 30 € puhul 6 kuud lugemisõigust ja 60 € puhul 12 kuud lugemisõigust. Lisaks on võimalus filantroopia viisil annetada suurem summa. Iga panus on oluline ja aitab luua ümbritsevat keskkonda rohkem meie ootustele vastavaks. Annetuse puhul saab soovi korral jääda anonüümseks.
 

Kasu toetajatele

Eraisik
Tea, et hakates püsitellijaks, oled teinud palju head isegi siis, kui sa ei jõua iga päev lugeda – oma toetusega aitad sa meil luua kvaliteetset sisu stabiilselt ja just siis, kui sul on tunne, et tahaks midagi head, innustavat ja harivat lugeda – vot siis võid meie peale kindel olla. Iga püsitellija panus loeb, maailma saame muuta paremaks 1 tegu, 1 artikkel korraga.

Organisatsioonid ja juhid
Ettevõtted mõjutavad nende loodud keskkonna ja juhtimiskultuuriga olulisel määral inimeste elusid. Ka Edasi soovib olla keskkond, mis mõjutab inimeste elusid paremuse poole ning aitab kaasa elutervema ja positiivsema ühiskonna loomisele. Edasi toetamine võib olla omamoodi kultuuriline statement ja osa ettevõtete vastutustundlikust käitumisest ning tööandja brändi arendamisest.

 

Edasi meeskond

Ajakiri Edasi on kodanikualgatuslik projekt ega ole seotud ühegi olemasoleva meediagrupi ega finantsinvestoriga.

Edasi asutaja ja vastutav väljaandja on Janeck Uibo, kes on meediavaldkonna kogemusega tippjuht – asutanud, üles ehitanud ja 16 aastat juhtinud meediaagentuuri Trendmark/Mediacom, töötanud ka Postimehe arendus- ja turundusdirektorina ning juhatuse esimehena. Viimased neli aastat on Janeck pühendanud oma energia uue veebiajakirja edasi.org toimetamisele ja arendamisele.

Edasil on hulk nimekaid kaasautoreid, nende seas Ilmar Raag, Raivo Vare, Annika Laats, Marko Mihkelson, Katrin Saali Saul, Tiina Kaukvere, Rein Veidemann, Jan Kaus, Marian Võsumets, Valner Valme, Hille Hanso, Ott Lumi, Hardo Pajula, Igor Sööt, Hannes Kuhlbach, Mihkel Kangur, Liisi Voolaid, Raul Oreškin, Kadri Kroon, Kristjan Port, Hedvig Hanson, Marko Mäetamm, Peeter Koppel, Mart Kase, Romet Vaino, Viljar Arakas, Ardo Hansson, Robert Kitt, Eia Uus, Susan Luitsalu, Elisabet Reinsalu jpt. Kokku on tekste avaldatud enam kui 100 autorilt.
 

Ajakirja sisuloome eesmärk on terviklikkus

Edasil on üle Eesti 45–60 tuhat unikaalset kasutajat kuus. Ajakirja sisuloome eesmärk on terviklikkus, pakkudes head lugemiskogemust läbi erinevate inimest igapäevaselt puudutavate teemade – ühiskond, ettevõtlikkus, kultuur, elustiil. Edasi näeb oma kasutajatena kõiki inimesi, sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest (sugu, vanus, sissetulek, haridus, rass vms) ja elukohast. Lugejaid ühendav moment on uudishimu maailma vastu.
 

Eesmärgid

  • 3 000 €  - annetame SA-le Kiusamisvaba Kool 10%
  • 15 000 €  - annetame SA-le Kiusamisvaba Kool 20%
  • 30 000 €  - annetame SA-le Kiusamisvaba Kool 30%
     

Auhindade kättetoimetamine

Auhindade kättetoimetamiseks võetakse hooandjatega meili teel ühendust kampaania jooksul. Lugemisõiguse aktiveerimine toimub Hooandjalt saadud nimekirja alusel kampaania jooksul paar korda nädalas. Teiste auhindade osas võetakse toetajatega ühendust peale kampaania lõppu. Küsimuste korral palun kirjutage: hello@edasi.org
 

Edasi ja Kiusamisvaba Kooli ühist algatust toetab advokaadibüroo RASK.
 

Vaata lisaks: