Eesti el.ratastooli saalihokitajad Soome liigat vallutamaKasutaja  Estonian Wolves projekt kategoorias Sport

Tere Hooandja!

Eesti Elektriratastooli Saalihoki klubi on tänaseks tegutsenud juba 10 aastat. See pika nimetusega spordiala on tänapäeva Eestis ainuke järjepidevalt tegutsev meeskonnaspordiala, mida saavad harrastada vähese lihasjõuga liikumispuudega inimesed.

Me alustasime oma treeninguid 2004. aastal Pärnu Nooruse maja tantsusaalis, treeningvahenditeks kasutati esialgu isiklikke elektriratastoole. Tänaseks oleme kolinud Tallinnasse Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse spordisaali ning muretsenud 11 mängutooli, mida on vastavalt võimalustele pidevalt täiendatud. Meie treeningud toimuvad iganädalaselt.

Klubi ajaloo seniseks tippsündmuseks oli osalemine 2015. Aasta augustis GP Bulls turniiril Hollandis, kus saavutasime 14 meeskonna seas 8. koha ja meie mängijal Jüri Lehtmetsal avanes All Star meeskonnas võimalus mängida MM-i kulla võitnud Hollandi koondise vastu. Meil on sõprusklubiks Soome kõrgliigas võistlev Helsinkin Outsiders, kellega peame sõpruskohtumisi korra paari aasta jooksul, viimati selle aasta märtsis, kui tuli ka etepanek asuda mängima Soome kõrgemas liigas, sest leiti, et meie mängijad on igati valmis vallutama Soome kõrgemas liigas poodiumi kohti. Selle unistuse täitmiseks vajamegi teie toetust.

 

 

Kuna oleme ainuke omataoline meeskond Eestis siis ongi üheks väheseks võistluskogemuse saamise võimaluseks osalemine Soome kõrgemas liigas, kus võitja selgitatakse välja läbi kolmel erineval nädalavahetusel toimuvate turniiride, millel osalemiseks sinu toetust palumegi.

Soome liiga raames toimuvad turniirid järgnevatel aegadel ja kohtades:

14.-15.11.2015 Oulu 
23.-24.01.2016 Turu
23.-24.04.2016 Helsinki/Vantaa

Kogu hooaja maksumuseks on 6354€. Hooandjate abi vajame 3500 euro kogumiseks, et katta kahel turniiril osalemisega seonduvad transpordi- (invabussirent ja mängutoolide transport), majutus- ja toitlustuskulud.

Teil on erakordne võimalus aidata kaasa Eesti ainsa elektriratastooli saalihoki klubi sisenemisele Soome kõrgliigasse.

Ühendagem jõud ja aidakem! Iga väiksemgi toetus on abiks, et saaksime Soome kõrgliigas saavutada kõrgeid kohti ning seeläbi vääriliselt esindada Eesti riiki!

 

Vaata videosid Estonian Wolves Youtube kanalist. 
 
Lisainfot selle spordi kohta saab ka nendest kahest artiklist:

Sarnased projektid

Eestit esindama sumomaadluse Euroopa meistrivõistlustele Ateenas

  • 139%kogutud
  • 1110€toetatud
  • 19 päeva veel

Eestit esindama Voltižeerimises Põhjamaade meistrivõistlustel Taanis

  • 27%kogutud
  • 810€toetatud
  • 26 päeva veel