Eesti KuldKasutaja  Tiiu Piibur projekt kategoorias Kunst


 

Olen maalikunstnik Tiiu Piibur. 14.01.1967.a sündisin Eestis Viljandi linnas. Elu ja tegevus - kaunid kunstid.

Näitusi olen korraldanud üle 60, neist mitmeid ka piiriüleseid.

Sellel aastal tulen välja näitusega ''Eesti Kuld'' ning seda koostöös oma tütrega. Eva Pajus on selle näituse rõivadisainer ja on loonud samateemalise rõivakollektsiooni. Näituse sari ''Eesti Kuld'' on meie kingitus armsa Eesti Vabariigi 100-ks sünnipäevaks https://www.ev100.ee/et/eesti-kuld.

Siin on kirjas näituse sisulugu: https://tiiupiibur.com/eesti-kuld
 


 

Tänapäeva infoajastul vajab meie aju aeg-ajalt puhkust isegi kultuurist, kollektiivsetest mõtetest, informatsioonist. Vahel on hea end välja lülitada ja suunduda metsaradadele. Igal eestlasel peaks olema kusagil metsas oma isiklik kohake, kus saaks end loodusega seestpoolt loputada, olla oma mõtetega üksi. See lugu mida te näete, kõneleb põlismetsa olemusest ning selle vajalikkusest meile, põlisrahvale. Me koostame oma mälestused kogutud mälust ja informatsioonist. Õnnelik inimene on alati osanud looduse rütme jälgides toimida. Kui keegi küsiks mis värvi on armastus, siis vastaksin kõhklemata, et roheline :)

Kuigi näituse maalid pole müügiks, on võimalik sellegipoolest teil kõigil sellest osa saada. Kõik toetajad on oodatud näituse ''Eesti Kuld'' avamisele. Sellekohase info leiad siit, kutse näol. Kuna näitus on rändnäituse sari, liigub see edasi ka teistesse linnadesse. Teil on võimalik ka oma kodukoha järgselt avamisele tulla, nii Pärnus, kui Tartus jne.
 


 

Tänutäheks toetuse eest kingin Sulle tükikese meie Eestimaad, seda siis trükisena paberil või lõuendil. Samuti on võimalik saada minu originaal maal, st. suurema toetuse tänutäheks kingin oma originaalmaali meie Eestimaa imelisest loodusest mille osas on ka Sul võimalik valikuid teha.

Reproduktsioonid saadan postiga kuid on ka võimalik tulla kingitust valima minu juurde koduateljeesse.

Suur tänu Hooandjale ning kõigile projektis osalevatele abilistele.

www.tiiupiibur.com

Sarnased projektid

The Soul of a Woman (Naise hing)

  • 88%kogutud
  • 1320€toetatud
  • 11 päeva veel