Eesti Noorte Veelaua Tiimi ettevalmistav treeninglaager 2016 Euroopa MeistrivõistlusteksKasutaja  Eesti Noorte Veelaua Tiim projekt kategoorias Sport

“EESTI NOORTE VEELAUA TIIM” koosneb Eesti parimatest noortest veelaua sõitjatest, kes üheskoos harjutades kiiremini areneda saavad. Sarnast juunioride treeningrühma (vanuses 11-14.a), ei ole ühelgi lähinaabril (Soome, Läti, Leedu). Noored on juba praegu edukalt võistelnud nii Soomes kui Lätis. Tiimi peatreener on Ranno Maasikmets.

 

Tiimi moodustavad:
     
 ROBIN MÖLLER (12.a)
 # 2X Eesti Meister Veelaua sõidus.  
 # Wake Tour Finland (FIN) 2015, II koht Juuniorid U18 klassis
     

 SILVER MILPAK (14.a) 
 # Eesti Meistrivõistlused 2015 Juuniorite klassis II koht
 # Läti Veelaua Meistrivõistlused (LV)- I koht Juuniorid U18
 # Wake Tour Finland (FIN) 2015 I koht Juuniorid U18 klassis / PRO Meeste klassis III koht
     

 
 MARKO MALSUB (13.a) 
 # EMV 2014 IV koht  
 # EMV 2015 III koht 
 # Playground Festival 333 Veikparks Cup 2015 (LV) III koht Juuniorid U18 klassis
       
 
 OLIVER MALSUB (11.a)
 # EMV IV koht 2014  
 # EMV II koht 2015
       

Treeningtegevus algas 3 suve tagasi ja tänaseks on lõigatud esimesed viljad ning püstitatud konkreetsed võistlemisega seonduvad eesmärgid tulevikuks, millest kõige tähtsam on edukas võistlemine 2016 aasta Euroopa Meistrivõistlustel.

Talvel tegelevad poisid edukalt mäesuusatamise, lumelauasõidu, kergejõustiku ja judoga. Euroopa Meistrivõistlustel osalemiseks on oluline treenida ka talvel kui Eestis veelaua hooaega pole.

Eesti Noorte Veelaua Tiimi talvehooaja treeninglaager toimub 20. detsembrist kuni 2. jaanuarini Anthem wakepargis, Tais. Phuket sai valitud treeninglaagri toimumispaigaks kuna antud piirkonnas on 3 maailma tasemel wakeparki. Anthem wakepargis talvituvad paljud nimekad elukutselised veelaudurid kellelt poistel on võimalus hulga uusi tehnilisi ja stiilseid trikke õppida ja paarissõite teha.

Treeninglaager sisaldab ringkaablipargi ja seal paiknevate uute elementidega tutvumist, uute trikkide õppimist professionaalsete treenerite juhendamisel. Samuti on kavas ka muud sportlikud kõrvaltegevused - seisulainel surfamine ning aerusurf vastupidavuse ja tasakaalu treenimiseks.

Eelarvest kulub tiimi lennupiletitele 4000 €. Teine pool summat ehk 4000€ kulub treeningutele, sportlikele kõrvaltegevustele ning kohapeal elamisele.

Juba praegu toetavad poisse maailmatasemel veelaua varustusega Liquid Force Estonia ja CTRL Eesti.

Laagriskäigul ja poiste tegemistel saad silma peal hoida sotsiaalmeedia vahendusel Eesti Noorte Veelaua Tiimi facebooki lehel.

Sul on võimalus puhuda tuul tiibadesse Eesti tulevikulootustele!

Eesti Noorte Veelaua Tiim on väga tänulik iga toetuse eest.

Sarnased projektid

OSKAR EST22 HOOAEG JA VÄLISVÕISTLUSED

  • 53%kogutud
  • 4727€toetatud
  • 5 tundi veel

Noorkulturisti 2021. aasta sügishooaeg

  • 2%kogutud
  • 110€toetatud
  • 16 päeva veel