Taaskasutatud plastikust ehetekollektsioon "Kevad"Kasutaja  Merili projekt kategoorias Disain

Hei, mina olen Merili, 23. aastane vabakutseline disainer ja fotograaf. Minu suureks hobiks on olnud ehete loomine.

Minu sees on alati olnud kirg muuta maailma ja abistada inimesi, kes vajavad abi. Minu seinal on selline ütlus: "Väikesed sammud viivad kaugemale kui kohal seismine." Seega olen nüüd sinu ees enda väikeste sammudega parema maailma nimel.

Olen välja töötanud viisi, kuidas muuta vana kasutatud plastik ilusateks eheteks, võtmehoidjateks ja lemmiklooma nimesiltideks. Käsitöö on mulle alati südamelähedane olnud, kuna minu vanaema oli rätsep. Lisaks ehetele loon vanadest ajalehtedest käsitööpaberit, maalin naturaalsete pigmentidega ja õmblen lemmiklooma voodeid vanadest riietest.
 

Seekord vajan sinu abi taaskasutatud plastikust ehete loomisel. Olen kokku pannud kollektsiooni, mis on inspireeritud kevadest ja värvidest ning sellest, kuidas vana tärkab uuesti ellu nii nagu ka vana plastik saab uue elu minu loodud ehete näol.

Selleks, et saaksin lõigata plastikut võimalikult täpselt ja luua sellest kiirelt kujundeid, on mul vaja masinat, mis teeks selle minu eest ära. Hetkel teen kõike käsitsi, mis nõuab palju aega ning kulub ka palju materjali, et saaksin kääridega ääred lõigatud.
 


 

Minu eesmärk on innustada sind vaatama enda ümber ja panna sind mõtlema: "Mis on minu väike samm?"

Kui sinu väike samm on toeteda minu unistust ning sellega parandada samm-sammu haaval koos minuga maailma, siis suur suur aitäh sulle!

Ning kui sa ei saa mind kohe rahaliselt toetada, pole hullu, ole mulle toeks jälgides minu tegemisi ning proovime koos ikka maailma muuta?

Minu ehete ja tegemistega saab kursis olla:
Instagramis
Facebookis
Oh Enola Instagramis

  • 0 hooandjat
  • 0€kogutud 1200€ eesmärgist
  • 18 päeva
    Projekti toetatakse 17. märts ainult juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa.
Anna projektile hoogu!