Elekroonika konstruktorKasutaja  Antti Lukats projekt kategoorias Tehnoloogia

Mängi videot

Idee selles, et luua arenev ja arendav elektroonika konstruktor mis suudaks pakkuda huvi ja õppimisvõimalust nii noortele, kui vanematele. Olen mõned korrad samalaadsete ideedega ka toodeteni jõudnud, kuid enamus on siiski ebaõnnestunud. Praegu on tehnoloogia piisavalt küps, et asi korralikult ära teha. Idee põhineb uute ja tänapäevaste komponentide kasutamisel. Tootmine põhineb elektroonika tootmise mass tehnoloogia peal, elektroonika koostetehasest tuleb kogu toode, plastik või metall detaile polegi. See annab tootele hinnaeelise.
Samas on ka ühenduste loomine konstruktori moodulite vahel odav, sest pistikute ja klemmide asemel kasutatakse tavalisi M3 kruvisid ja mutreid. Samuti on võimalik konstruktori mooduleid ühendada omavahel 5mm ümmarguste mänguasja magnetite abil.

Eesmärgiks on konstrueerida ja valmistada tootmiseks ette erinevaid mooduleid: andurid, täiturid ja liidesed.

Minu personaalne koduleht on teoksil, kuid google otsing minu täisnime peale peaks andma natuke infot minu tegemiste kohta niipalju, kui see on avalik ja mingil põhjusel online sattunud.

https://www.google.com/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=antti+lukats

Projekt: on sisse antud kaubamärgi registreerimise taotlus TRUXTOR ja registreeritud domain kus ka natuke informatsiooni üleval on, hetkel küll mitte eesti keeles.
www.truxtor.com

Eesmärgiks on sellest keskkonnast luua kodu tootele ja jagada informatsiooni kõigele mis elektroonika konstruktorit puudutab.