EO Eesti ÜhendusKasutaja  EO Eesti Ühendus projekt kategoorias Annetamistalgud

Eriolümpia heategevuslik oksjon


"Las ma võidan ja kui ma ka ei võida, olen andnud endast parima!" nii kõlab Eriolümpia vanne. Intellektipuudega inimesed soovivad samamoodi olla tunnustatud, edukad ja elus midagi saavutada. Sport on neile üheks väljundiks. Eriolümpia Eesti Ühendus pakub aastaringselt intellektipuudega kogukonnale eduelamusi läbi spordi. Meie üritustel osaleb üle 2000 sportlase aastas. Ülemaailmne katusorganisatsioon Special Olympics International on juba 50-aastane. Meie tähistame Eestis sel aastal oma 30. aastapäeva.

Eriolümpia egiidi all saavad oma esimese sportimiskogemuse meie "väikesportlased" – 2-8 a lasteaialapsed, nii mõnedki neist on Downi sündroomiga. Edasi löövad paljud kaasa läbi haridussüsteemi ja erikoolide, hooldekodude võrgustiku. Töötame selle nimel, et tulevikus on ka eriolümpia sportlasel võimalus osaleda tavalise spordiklubi treeningutes ja meie ühiskond muutub veelgi sallivamaks ja mõistvamaks.

Hooandja annetusega saab toetada spordivahendite ostu intellektipuudega sportlastele ja anda hoogu ühendavale koolide koostööprojektile 2020. aastal. Pakume tavalistele kooliõpilastele isklikku kogemust, kuidas sportida koos erilise inimesega. Maailmas on jõutud kogemuseni, et just selline koostöövorm, ühendav sport, aitab jõuda soovitud eesmärkideni ja võib pakkuda mõlemale osapoolele rahuldust.
 

2018 ühendava korvpalli päev kuulsustega. Foto: Tiina Möll
 

Saalihoki ühendava spordi päev. Foto: Anne Mätlik
 

Meie tegevuse kohta saad põhjalikuma ülevaate, kui külastad meie kodulehte www.eeo.ee ja meie FB lehte Eriolümpia Eesti Ühendus/Special Olympics Estonia.

Kes soovib teha head ja lihtsalt annetada – oleme väga tänulikud!

Kes soovib heategevusliku Eriolümpia oksjoni raames soetada endale Eriolümpia sportlase, Maarja külas elava Martin Kiisi maali, siis fotod on üleval FB ürituse lingil: https://www.facebook.com/events/737173246798783/
 

Abu Dhabi maailmamängud 2019, keskel triatlonist Martin Kiis. Vasakul teine Eesti Eriolümpia sportlane Artur Pool. Foto: Siiri Kiis

  • 10 toetajat
  • 380€kogutud 1000€ eesmärgist
  • 0 Vabatahtlikud
  • 0 ressurssi kogutud
Paindliku lõpuga kampaania

Projekt toetatakse igal juhul ka siis kui ta ei saa kokku kogu summat

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 08.Dec.2019