E STuudio noortekoor ning Veljo Tormise koorimuusika Kanadas ja USA’sKasutaja  Carol projekt kategoorias Kultuurisaadikud

Mängi videot
E STuudio noortekoor loodi 2012. aasta septembris, kui edukas ja mitmeid konkursse võitnud E STuudio tütarlastekoor kutsus endaga koos laulma poisid. Kahe aasta jooksul on antud mitmeid ja mitmeid kontserte ning tutvustatud nii Eesti kui maailma koori- ja popmuusika paremikku. 2014 aasta kevadel võistlesime rahvusvaheliselt tunnustatud koorikonkursil Iirimaal Corkis, millelt tõime koju Grand Prix üldvõidu!
 
Aasta 2015 on toonud E STuudio noortekoorile uskumatuid väljakutseid! Kontsertreis New Yorki, Washingtoni ja Baltimore’i, oma esimese plaadi väljaandmine, esimese muusikavideo filmimine.. Aga asi sellega veel ei piirdu!
 
Augustis on E STuudio noortekoor oodatud Kanadasse! Meiega reisib kaasa ka hea sõber ning võrratu pianist Johan Randvere, kes viib üle ookeani kaunist Eesti klaverimuusikat. Meid on kutsutud Vancouverisse esinema Lääneranniku Eesti päevadel, saame uskumatu võimaluse anda ka kontserdi maailmakuulsas Chan Centeri kontserdisaalis. Peamine - sel aastal on Veljo Tormise juubeliaasta ning meie koori on palutud Seattle ülikooli andma loengkontsert, millega juhatatakse sisse sealsete üliõpilaste folkloristika õpe.  Meil on au, et saame tähistada Tormise sünnipäeva just sellise teemaga ja anda E STuudio noortekoori panus tunnustamaks üht Eesti hinnatuimat heliloojat.
 
Reisimine nõuab siiski suuri väljaminekuid ja seepärast palumegi hoogu reisikulude katmiseks, et viia Eesti kaasaegset ja kaunist koorimuusikat üle ookeani.
 
Iga heategu saab ka vääriliselt „karistatud“! Kuna uus hooaeg toob endaga palju mõnusaid kontserte, mõtlesime, et mis võikski muusikasõbrale olla parem kingitus kui kutse kontserdile! Valikus on palju erinevaid kontserte koos nimekate muusikutega, kellega meil on au koos muusikat teha. 
 
Kingitused toimetame hooandjatele kätte posti teel või saavad kontserdikülastajad kutsed kätte enne konserdi algust.
 
 
  • 68 hooandjat
  • 2246.99€kogutud 2000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 26.Jul.2015