Eve Stuudio tantsud DVD-leKasutaja  eve n projekt kategoorias Film & Foto

Mängi videot

Eve Stuudio – laste ja noorte etenduskunstidega tegelev stuudio – tähistab sel kevadel oma 25. sünnipäeva. Nii pidulikul puhul toimub 25. mail kell 17.00 Eve Stuudio sünnipäevakontsert Ugala teatri suures saalis. Kavas on parimad tantsud lõppevast hooajast ja ka eelnevatest aastakäikudest.

Meie tantsud on omaloomingulised, valminud õpetajate ja laste koostöös. Neis tantsudes on rõõmu ja kurbust, elu ja olu, helgust ja jõudu. Ja alati saavad kõik tantsud viimase lihvi vaataja silmade ja südame abil. Kõik see väärib talletamist.

Lisaks eelnevale on Eve stuudio ja õpetaja Eve Noormets sageli ka laste tantsu õpetajate koolitajaks. Stuudio tegemiste ja Eve kogemuste toel on õpitud nii Viljandi Huvikoolis kui ka Tallinna ja Tartu ülikoolis pluss Soomes, Moldaavias, Hollandis ja Ukrainas. Tulevikus on niisugustes õpetamisolukoradades väga hea kasutada sünnipäevakontserdi ülesvõtet õppematerjalina - see on puhas boonus.

Seega: Hooandja kaudu kogume raha Eve Stuudio tantsuvaramu salvestamiseks 25.mail toimuva kontserdi ajal, selle materjali toimetamiseks, kokkulõikamiseks ja DVD-le vormistamiseks.


 


 

 

  • 63 hooandjat
  • 1040€kogutud 1025€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 05.Jun.2013

Sarnased projektid

Interactive Film

  • 4%kogutud
  • 80€toetatud
  • 35 päeva veel