“Fookuse” pidulik lõpusaadeKasutaja  jassseljamaa projekt kategoorias Meedia

“Fookus” on Eesti esimene regulaarne veebisaade. Oleme kahe aasta, nelja hooaja jooksul läinud eetrisse iga kahe nädala tagant, rääkinud juttu paljude põnevate saatekülalistega teemadel filosoofiast päevapoliitikani. Pidanud telki Arvamusfestivalil, teinud saateid muuhulgas kahes teatris, paaris kunstigaleriis, teletornis ning isegi Kadrioru kunstimuuseumis. Kõik meie saated on vaadatavad aadressil www.tudeng.tv/fookus.
 
 
Meie vaadatuim saade on kahtlemata olnud peaministrikandidaatide debatt. Rõõmustame, et terve Fookuse ajaloo vältel on meie vaatajanumbrid pidevalt kasvanud. Aitäh Teile, head vaatajad! 
 
 
Seda saadet on teinud kümned inimesed vaid õhinapõhiselt, ohverdanud oma kallist aega nii kooli kui töö kõrvalt. Aitäh Teile, suurepärane meeskond!
 
Paraku on aga igal asjal lõpp. Nii ka Fookusel. Meid ootavad uued väljakutsed, millega jõuame loodetavasti ka teie kõigini. Üks ajastu saab läbi, kuid me ei ole kurvad – saadame oma armsa saate ära suurelt. Viimane ponnistus sel rindel saab toimuma 26. märtsil, Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi loomelinnakus. Ja selleks on meil vaja Sinu abi – esiteks tahame, et tuleksite meid vaatama. Fookusel saab esimest korda olema publik. Tule ise kohale ja võta sõbradki kaasa – näed, kuidas ühte korralikku veebisaadet tehakse ning saame hiljem muusika saatel koos pidu pidada. Paraku kaasnevad suurema üritusega ka kulud – ruumi rent ja kohaliku personali kulu. Selleks palume abi Sinult – toeta meie üritust ükskõik millise summaga rahakott lubab ja kohtume juba 26. märtsil Erinevate Tubade Klubis. 
 
Peale saate otseülekannet jätkame samas kohas Fookuse lõpupeoga, saame muljetada ja klaase kokku lüüa muusika saatel, mida mängivad erilised inimesed.
 
Kohtumiseni!