Goal Diggers tantsustuudioKasutaja  Kristiin Kulpson projekt kategoorias Sport

"Kõik edukad inimesed on alustanud oma eduteed unistades." - Brian Tracy

Täpselt nii sai alguse tantsustuudio Goal Diggers. Aastaid oli see unistus, 2020. aasta kevadel tekkis esialgne kavand ning sama aasta suvekuudel leidsime ideaalsed ruumid ning unistused muutusid aina reaalsemaks.

Kust selline nimi pärit on, Sa küsid? Meie tantsustuudio nimi sümboliseerib eesmärkide ja unistuste poole püüdlemist ning sellega kaasnevat tööd ja vaeva. Goal Digger on keegi, kes ihaldab kindlat eesmärki ja selle tulemit ning teeb selle nimel kõik endast oleneva.
 


 

Goal Diggers tantsustuudio usub, et edu aluseks on eesmärkide seadmine, eneseusk ja järjepidev töö ning seda valemit kasutades püüame oma tantsijaid aidata nii kollektiivsete kui ka individuaalsete eesmärkideni. Tantsustuudios tegutsevate treenerite eesmärk on kasvatada teadlikkust oma tantsijates ja arendada neid olema iseenda suurimaks eeskujuks. Avatud, toetavas ja arendavas keskkonnas loodame kaasa aidata iga tantsija tervise ning enesekindluse parandamisele.

Meie tantsustuudios tegutsevad mitmed erinevaid rühmad - lapsed, noored, cheerleader'id, rahvatantsijad ning tantsutrupp Viva La Divas. Meie stuudiost ei puudu ka harrastajate rühm ja lisaks korraldame igakuiselt erinevaid töötubasid, kuhu saavad tulla uudistama ka need, kes pole tantsustuudioga pidevalt seotud.

Kuigi meil on olemas ruum tantsimiseks, siis tantsustuudiol puudub veel õpilaste kvaliteetseks vastuvõtuks vajalik inventar. Hooandja abiga kogutud raha eest ostaksime riietusruumidesse pingid asjade hoiustamiseks ning nagid riiete riputamiseks. Tantsutundide efektiivsemaks läbiviimiseks soetaksime balletistanged ning spetsiaalsed matid nii venitamiseks kui ka trikkide harjutamiseks. Lisaks soovime soetada kvaliteetset helisüsteemi, millega viia läbi erinevaid treeninguid. Iga toetajaga võtame isiklikult ühendust, et meiepoolne tänu ja kingitus jõuaks õigel ajal õigesse kohta.

Aitäh, armas hooandja, sest tänu Sinule saavad Goal Diggers tantsustuudio tantsijate unistused ja eesmärgid teoks! 

Facebook
Instagram

Sarnased projektid

Õhuakrobaatika kõrgustesse

  • 18%kogutud
  • 920€toetatud
  • 44 päeva veel

LASTE OMA SPORDI AABITS

  • 15%kogutud
  • 1051€toetatud
  • 45 päeva veel

Kiire kardisportlane Mia vajab teie toetust!

  • 1%kogutud
  • 10€toetatud
  • 43 päeva veel