Helitehnika üleilmsetele eesti kultuuripäevadele!Kasutaja  ESTO 2019 avakontsert  projekt kategoorias Sündmus

Tere! 
 
Meie oleme ESTO 2019 Helsingi toimkonna liikmed. Korraldame esmakordselt ja õhinapõhiselt ESTO festivali ehk XII ülemaailmseid eesti kultuuripäevi, mis toimuvad sel suvel 27. juunist 3. juulini Helsingis, Tartus ja Tallinnas. Festivali fookuses on noored – MEIE TULEVIK – ja nii toob ESTO 2019 esmakordselt üle maailma kokku 66 noordelegaati ning sadu lauljaid ja tantsijad, kellega ühiselt anname ainulaadse kontserdi otse Soome pealinna südames.
 
ESTO 2019 avasündmus on suurejooneline ning esmakordselt ESTO-de ajaloos korraldavad neid Soomes elavad eestlased. Just Soomes elab praegu maailma suurim eesti kogukond. Kuid me oleme ka maailma noorim väljaspool Eestit elav kogukond. Nii palume nüüd kõigi teie abi.
 

Miks meid toetada?
 

Selleks, et Helsingi südames kõlav avakontsert AEGADE SILD tõeliselt rõkkav saaks. Avakontserdil kõlavad eesti laulupidude laulud ja tantsitakse meie tantsupidude tantse. Kõlavad tervitused ja avakõned. Et meie hääl kõlaks ja avatseremoonial kõlavad kõned kaugele kanduks – palun andke meile hoogu. Nii saame vajaliku helitehnika renditud. Jah, nüüd vajame hoogu. Õhinapõhisus on meid siiani kandnud, kuid kindel on, et vaid üheskoos teeme peo, mis on eesti traditsioonide vääriline! Teeme koos ajalugu ja laulame kõlavas eesti keeles kogu maailmale, kuidas me mesipuu poole lendame, pannes laulust ja "Tuljaku"-tantsust kajama kogu Senati väljaku!
 
Vastava toetusega on ka sinul võimalus tulla tasuta Helsingisse nautima ESTO 2019 suursündmust!
 
Tule, anna meile hoogu – nii teeme üheskoos ajalugu!

Kohtume ESTO-l!
www.estofestival.com
 

  • 22 hooandjat
  • 445€kogutud 3100€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 01.Jul.2019