Hoovi BasaarKasutaja  MTÜ Must Mägi  projekt kategoorias Sündmus

Aita Mustamäe hoovidele hoogu anda!

8. juunil 2019 on põhjust taas Mustamäe hoovidesse koguneda, kuna toimumas on Hoovi Basaar. Siili asumis hakkab jällegi sumisema ning MTÜ Must Mägi kutsub kõiki mustamäelasi ja teisi huvilisi kirbuturule. Oleme ise selle piirkonnaga ühel või teisel moel seotud ning leiame, et rajoon väärib ning vajab tähistamist.
 


 

Eelmisel aastal tegime Hoovi Hängiga algust Mustamäe hoovielu tegevustesarjaga, millega võid tutvuda ka juuresoleval videol. Jätkame ka sel aastal piirkonna sotsiaalse ja esteetilise arendamisega läbi hoovi- ja õuealade aktiviseerimise. Hoovi Basaar seob kogukonda, kuna annab võimaluse naabritega suhteid soojendada, kuid kindlasti on sellel ka jätkusuutlikkuse ja teadliku tarbimise mõõde.

Siili asumi elanikud ja teised huvilised saavad avastada ja nautida Mustamäele omaste ühiskasutuslike õuealade võimalusi, pakkudes tegevust erinevatele vanusrühmadele noortest eakateni. Hoovi Basaar loob kohalikele elanikele võimaluse oma kevadpuhastuse järel kapis üle jäänud riided ja muud tarbeesemed, millest endale enam kasu ega rõõmu pole, teisele ringile saata. Tegemist on ettevõtmisega, mis jäi meile kõlama just kohalike endi soovidest.
 


 

Lisaks panustame ka avaliku ruumi arendamisse pikemas perspektiivis. Eelmisel aastal valmis Hoovi Hängi ajal Siili asumisse lauatenniselaud, mis kogus aastaga kõvasti populaarsust. Seega on meil plaan tuua pinksilauale vääriline seltsiline. Nimelt jõuab Hoovi Basaari päeval asumisse kohale ka teine mängulaud, mis ootab julgeid pinksiturniirile.
 


 

Tänu armsatele sõpradele ning tublidele toetajatele oleme omadega peaaegu (Musta)mäel, kuid vajame veel pisikest tõuget. Sinu väike või natuke suurem panus aitaks meil luua elavat ja kutsuvat keskkonda. Sellest on meil veel hetkel aga ressursiline puudus. Eks ruumi loovad lõpuks siiski inimesed, kuid ümber on vaja ka olustikku, mis just selle õige õhkkonna ja meeleolu tekitavad. Seega palumegi Hoovi Basaarile hoogu, et see tore õuefestival teostuda saaks.

Jooksvat infot leiad ka Must Mägi Facebooki ja Instagrami kontolt.

Tänude ja tervitustega,
MTÜ Must Mägi

Sarnased projektid

Joogafestival 2019

  • 0%kogutud
  • 1€toetatud
  • 9 päeva veel

Kirde Rock 2019

  • 0%kogutud
  • 0€toetatud
  • 45 päeva veel

Helitehnika üleilmsetele eesti kultuuripäevadele!

  • 5%kogutud
  • 145€toetatud
  • 11 päeva veel