Iga issi pühapäevKasutaja  Star Entertainment Group OÜ - Pöörased Seiklused projekt kategoorias Sündmus

Tere, kallis Hooandja,

Kord istus üks lihtne pisikene poiss keset elutuba vaibal ja võttis vastu olulise otsuse: „Kui ma suureks kasvan, tahan ma teha midagi erakordset, midagi sellist, mis paneb inimesi naeratama ja pakub kõigile meelelahutust.“ Väike poiss sirgus pikemaks, ka eluaastaid tuli juurde ja ideede meeles pidamiseks ei piisanud enam kahe käe sõrmedest. Nüüd on see poiss siin, koos meeskonnaga ja vajab just Teie abi.

Viimased 3 aastat oleme koos meeskonnaga korraldanud Eestis erineva mastaabiga üritusi. Meie eesmärgiks on pakkuda meeleolu ja uusi elamusi. Oleme toe alla pannud mitmetele rahvaüritustele ja viinud läbi ka suurüritusi. Inimestelt saadud kiitev ja positiivne tagasiside on meisse süstinud aktiivsust ja loonud üha uusi ideid.

Esimene taolise süžeega pidupäeva korraldas MTÜ Seiklused Pöörased aastal 2014. Selle aasta alguses korraldasime esmakordselt Eesti uhkema emadepäeva ürituse – „Iga emme pidupäev“. Üritus tõi meeskonnale rõõmupisara silma, et emad tänasid südamest, et oleme vahva ettevõtmise enda südameasjaks võtnud.

Meie soov ja unistus on korraldada järjekordne Eesti suurim isadepäeva üritus, millest on välja kasvanud traditsioon. Sel aastal toimub see 8. novembril looduskaunil Jõgevamaal, Jõgeva kultuurikeskuses. Meie korraldame taolise süžeega pidupäeva Eestis juba kolmandat korda, keegi teine seda teinud ei ole. Peale igat üritust on ideesid, kuidas süžeed lihvida. Meil on ideed ja võimalused, üheskoos saame need teostada!

 

 

Meie eesmärgiks on koguda läbi ettevõtete, eraisikute ja hooandjatega kokku 5000€. Selle summa eest on meil võimalik luua õige atmosfäär, mis tooks kokku perekondasid ja võimaldaks isadepäeva meeldejäävalt tähistada.

• Emad ei pea tegevusetult pingil kügelema – neil on võimalus aega veeta naiste paradiisis. Kohal on ilueksperdid, disainerid, terviseklubi töötajad, massöörid, personaaltreenerid, kosmeetikatootjad ja ehetekunstnikud.

• Lastele suur MÄNGUMAAILM koos Pipi, Printsessi ja Kauboiga. Näomaalinud, õhupallid, batuut ja kõik mis olema peab.

TEGIJA ISA 2015 konkursil saavad osaleda kõik isad! Tuleb lahendada lustakaid ülesandeid, rakendada taiplikkust, olla loominguline ja sportlik. Kuna isasid saavad aidata kõik pereliikmed, on see võrratu võimalus üheskoos üks lõbus päev veeta.

• Pidupäeva kontsert! Esineb Brigita Murutar. Lava kütavad soojaks üllatuskülalised kaugematest küladest.

Kui peaks juhtuma, et saavutame teie abiga midagi enamat, siis muretsemiseks ei ole põhjust, ideede pagas on tohutu. Kuna rahalised ressursid on hetkel piiravad, oleme selekteerinud esmajoones olulisema.

Kogutud summa võimaldab meil rentida kultuurikeskust, kus üritus aset leiab. Rentida vajalikku tehnikat, pakkuda külalistele ja meeskonnale suppi ja teed, teha üritusele reklaami, muretseda vajalikud dekoratsioonid ning meened, pakkuda esinejatele ning päevajuhile sümboolset tasu, luua eraldi lasteala programm ning töötoad, luua naiste paradiis, katta transpordikulud ja rentida vajalik inventar võistluste korraldamiseks.

Mida suurem on kogutud summa, seda sisutihedama pidupäeva saame oma issidele luua. Täiendame jooksvalt ürituse infot Facebookis. Iga väiksemgi toetus viib meid sihile! Üheskoos saame luua unustamatu ürituse „Iga issi pühapäev“.

Teie tänamiseks oleme välja pannud kingitused, saame suruda kätt ning anda need isiklikult üle üritusel.

Aitäh Teile! Meie süda on täidetud Teie headusega.

Tehke oma isale tore kingitus ja tulge perega lõbusale isadepäevale! Päev, kus on sporti, kultuuri ja kõike, mida pidupäevaks vaja läheb.


Lisainfot meie tegemiste kohta leiad meie kodulehelt ja Facebookist.

Varem toimunud pidupäeva galerii:
  • 9 hooandjat
  • 106€kogutud 1000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 30.Oct.2015