Imiteerimiskonkurss “Noored tähed 2015”Kasutaja  NÕEL projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Tere kallis Hooandja!

NÕEL ehk Nõmme Õpilasesinduste Liit on organisatsioon, mis koondab endasse kõikide Nõmme koolide õpilasesindused. Nõmme koolide õpilastest on meie aktiivkonnas liikmeid umbes 30. Need noored panustavad igapäevaselt Nõmme noorte ellu. Lisaks leiab meie aktiivkonnast veel Nõmme põhikoolide vilistlasi, kes on läinud mujale gümnaasiumisse õppima, kuid soovivad siiski NÕELa töösse panustada - me oleme kui ühtne perekond. Koos aktiivkonnaga korraldame aastaringselt erinevaid üritusi. Imiteerimiskonkurss Noored Tähed on neist kõige suurem ning on omamoodi saanud meie liidu tunnuseks – eelmisel aastal võrreldi üritust noorte Eurovisiooniga.

Ürituse idee pole keeruline, aga teostus ja korraldus pole enam kooli ürituse tasemel, vaid juba tase kõrgemal. Grupp noori paneb pead kokku ja mõtleb välja mõne kuulsa laulja või bändi imiteerimiskava. Kellel kõige vingemad kostüümid, tantsuliigutused ja jäljendamisoskused saab vääriliselt auhinnatud. Ürituselt ei puudu ka särav žürii! Lisaks sellele, et grupid, kes lavale astuvad, saavad esinemiskogemuse võrra rikkamaks, saavad ka NÕELa liikmed sündmust organiseerides erinevates valdkondades juurde kogemusi, mis edaspidises elus palju kasu toovad.

Sel aastal toimub Noored Tähed juba kuuendat korda. Viimastel aastatel on üritus toimunud väga suurejooneliselt ning soovime seda rada ka sel aastal jätkata. Selleks, et saaksime osalejatele ja pealtvaatajatele korraldada ürituse täiesti tasuta, pöördumegi Sinu poole, kallis Hooandja. Soovime pakkuda võimalust noortel esineda professionaalse heli-, valgus- ja videotehnikaga. Teeme kogu üritusest otseülekande ning salvestame kogu ürituse, mida pärast on võimalik DVDlt näha.

Juba viimase kuu aja jooksul oleme iga oma koolist vaba minuti pühendanud toetajate otsimisele, et saaksime korraldada just sellise ürituse, mida noored meilt ootavad. Kuid see on alles algus – meid ootab veel pikk ja põnev teekond ees ning loodetavasti saame oma tegemisi ka teiega jagada.

Imiteerimiskonkurss Noored Tähed 2015 toimub 2.aprillil Rahumäe Põhikoolis.

Lisainfot meie tegemistest saate: