Joogafestival 2019Kasutaja  Merit Raju projekt kategoorias Sündmus

Tere!

Kas tead, milline võiks olla suveüritus, milles on nii puhkust kui ka õppimist ja inspiratsiooni?

Meie oleme Joogafestivali tiim. Oleme Joogafestivale teinud teinud 10 korda: 7 suve järjest Haapsalus ja 3 talve Tallinnas.

Miks me joogafestivale teeme? Sest me usume sellesse – nendesse teemadesse ja esinejatesse, sellesse, et see muudab maailma paremaks.

Aga juba ammu ei mõtle me jooga all üksnes joogapoose, vaid ka kohaolekut, elustiili, täiel rinnal elamist. Ja Joogafestival on seepärast paljuski elamus. Siit ka meie festivali kontseptsiooni muutus: Joogafestivalist saab atmosfäärifestival, inspiratsioonifestival ja elustiilifestival!
 

Atmosfäärifestival

Joogafestival koondub rohkem Haapsalu linnusehoovi, kust see festivali idee üldse alguse saigi. Lisaks pealavale toome sinna mõnusaid hubaseid ümmargusi telke, kus toimuvad väiksemad töötoad – naistetelk, lõhnatelk, meditatsioonitelk, massaažitelk... Loome meeleolu, et tunneksid end kõige mõnusamalt!
 

Inspiratsioonifestival

Me teame, et kõik tahavad ennast tunda hästi ja kasutada oma aega kasulikult. Teha, kogeda, õppida midagi, mis on tõeliselt oluline. Inimestelt, kes on säravad ja ägedad. Ja meie esinejad on just sellised!
 

Elustiilifestival

Joogafestival on selle jaoks, et saaksid tunda ennast tervena, õnnelikuna, olla rahul oma tööga. Festivalil loome meeleolu, et saaksid tunda ennast hästi, kohtuda põnevate inimestega, õppida, kuidas oma elu veel paremaks muuta.

Päeva sisse mahuvad jooga ja inspiratsioonitöötoad. Laupäeva õhtul naudime Hedvig Hansoni sumedat häält, tantsime ennastunustavalt ja teeme mõnusa tulemeditatsiooni! Hommikul ärkame päikesetõusuga ja teeme koos puhastavat joogat. Pakume puhast taimetoitu ja alkoholivabasid jooke!

Peaesineja Justin Michael Williams on 31-aastane karismaatiline muusik ja joogaõpetaja USA-st. Tegelikult on see ime, et ta kalendrisse mahtus sel suvel just meie festival ja ka sina oled väga oodatud!

Palun vali kingituste hulgast oma lemmik ja anna meile hoogu!

Festivali eelarve on väga mahukas. Hooandjate raha kasutame peaesineja kutsumiseks ja linnusehoovi kaunistamiseks.

Joogafestival toimub 27.-28. juulil Haapsalus.

Pileteid me toetajatele ei saada, saad festivalile dokumendi alusel.

Meditatsiooni veebiseminari (ingliskeelne, 45 minutit) saadame lingina sulle meilile.

Loodame sinuga kohtuda ja täname!

www.joogafestival.ee

  • 1 hooandjat
  • 1€kogutud 3333€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 29.Jun.2019