Jõuluvana postkontorKasutaja  Mittetulundusühing Do Good projekt kategoorias Kodanikualgatus

Hea hooandja!

Lähenemas on jõuluaeg. See on aeg, kus mõeldakse rohkem teistele ning soovitakse teha midagi head. Siit leiad meie kaasabil ühe vahva võimaluse.

MTÜ Do Good soovib juba neljandat aastat järjest teha turvakodude, lastekodude, suurperede, raskustes perede ja puuetega lastele personaalsed jõuluvana kirjad. Kirjad kirjutatakse just iga lapse kohta kogutud andmete põhjal – uurime eelnevalt kuidas tal koolis või lasteaias on aasta jooksul läinud, mis talle huvi pakub, mis on tema suurim unistus jne.

Kirju kirjutama otsime vabatahtlikke, kes laste info põhjal saadavad meile tekstid ning meie prindime need kenadele kujundatud paberitele, paneme alla jõuvana allkirja ja templi ning pistame posti. Jõuluvana kirja leiavad oma postkastist u 400 last ning vabatahtlikke päkapikkudest kirjutajaid soovime kaasata vähemalt 40.

Soovime koguda 1500 eurot, et katta kirjade valmistamise kulud (paber, kaunistused, ümbrikud, margid, trükk jms). Kui raha laekub rohkem, saame rõõmustada suuremat hulka lapsi. Samuti soovime täita väikete kingitustega paljude nende laste jõulusokid ja jõululaua.

MTÜ Do Good tegeleb põhiliselt headelt inimestelt asjade kogumisega ning nende sorteerimise ja vajaduspõhise jagamisega turvakodude ja lastekodude lastele ning suurperedele ja raskustes peredele. Lisaks korraldasime nendele lastele augustis juba kolmanda Paljajalu Päeva, kus üle linna toimusid tasuta ligi 30 üritust ning osa võttis üle 450-ne lapse.

Meie tegemistega saab tutvuda Facebookis ja meie kodulehel.

Kui otsustad meile hoogu juurde anda ja valid auhinnaks personaalse jõuluvana kirja, siis võid juba kirjade saajate info edastada meile praegu, nii saame varakult kirjad valmis teha.

Infot ootame paljajalu@dogoodestonia.eu