JUURU MOTOPÄEV 2017Kasutaja  Rauno Vahtre projekt kategoorias Sündmus

JUURU MOTOPÄEV otsustas panna ühte patta vinged mootorratturid ja ägedad lapsed ning luua KOGUPEREÜRITUSE, millest SINULGI ON VÕIMALUS OSA VÕTTA! Lisaks püüame suurendada teadmisi nii LIIKLUSOHUTUSEST kui ka MOTOKULTUURIST.

Eelmisel aastal viisime JUURU MOTOPÄEVA läbi suurejooneliselt. Miks mitte üritust püüda muuta veel hubasemaks ja meeleolukamaks!?! Hooandja abi vajamegi eelkõige hea ürituse korraldamiseks, kus saame pakkuda tervitus ampsu kõikidele külalistele, kuna motomehed ja huvilised tulevad kokku erinevatest Eestimaa paikadest (ja ehk kaugemaltki) ning oleks tore kõiki tervitada koduste kuklite, puljongi ja joogiga.

TULE ja AVASTA ka enda jaoks väikene JUURU, kus kasvavad HIIGLASLIKUD JUURU TAMMED, kus seisab kõigutamatult armas JUURU KIRIK, kus saab külastada nii ATLA EERU KÕRTSIHOONET kui ka MAHTRA TALURAHVAMUUSEUMI, kust ei läinud just kaugelt mööda ka MAHTRA SÕDA ja palju muud. OLED VÄGA OODATUD, aita JUURU MOTOPÄEVALE HING SISSE PUHUDA!

Oleme SUPERTÄNULIKUD kõikidele JUURU MOTOPÄEVA esinejatele – TLH ja Bourbon Sugar– kes on meeleolukalt nõus üritusel oma annet jagama!

TULE JA LÖÖ KAMPA JUBA 22.07.2017 JUURU  STAADIONIL EDUARD VILDE KOOLI HOOVIS JA AITA OMA KOHALOLEKUGA SÜNDMUSE TOIMUMISELE KAASA!

KUI TUNNED ENDAS SOOVI VEEL ROHKEM AIDATA, SIIS OLE ARMAS JA TOETA MEID!

ÜRITUSE AJAKAVA:

10.45 kogunemine Raplas

11.30 Juuru motoparaad

12.00 JUURU MOTOPÄEV 2017 avamine

12.10 Esineb Eesti parim #partymetal bänd TLH / samal ajal avatud mess.

13.00 Võistlusmäng „Motorahwas vs Noored“ / Sõidud mootorrattaga(kõik tsiklihuvilised saavad lasta mootorratturitel end sõidutada)

13.40  Esineb  Rock and roll/heavy blues bänd Bourbon Sugar

Päeva jooksul esinevad TLH ja Bourbon Sugar

Terve päeva vältel mängib muusikat Hot n' Handsome.

 ÜRITUS KÕIKIDELE TASUTA!!!!

 

Eelmise JUURU MOTOPÄEVA PILTE vaata siit (Ave ja Lisanna Kadarik):
http://mootorratturid.ee/suur-galerii-mis-toimus-juuru-motopaeval/  

 

Sarnased projektid

Kogukonna KEVADJÄMM Salmel

  • 0%kogutud
  • 0€toetatud
  • 11 päeva veel