Kaun - mugavad ja kaunid sussid 100% villastKasutaja  Kaun projekt kategoorias Disain

Mängi videot

Tere! Meie oleme Kauna tiim. Meie idee on lihtne ja pärit elust enesest.

Nimelt avastasime, et üllatavalt raske on leida mugavaid, lihtsaid ja ilusaid susse, mis kontoris kandes ei näeks välja veidrana. 
Nii otsustasimegi panna kokku meeskonna ja töötada välja 100% naturaalsest villast pressitud vildist mõnusad ja kerged sussid. Tulemuseks on Kaunad - sisejalanõud, mis on soojad, õhku läbilaskvad, mugavad ning näevad jalas suurepärased välja. Viimase eest hoolitseb Kärt Ojavee disain ja kõrgtasemel tootmisprotsess. 

Tooted on lihtsad ja maitsekad - Kauna sobib kanda nii tippdisainiga interjööris kui ka kodus.  

Kuidas Kauna maailma viime? 

Peale tootmise alustamist on Kaun kättesaadav peamiselt rahvusvahelise veebikaubanduse kaudu - tavapärastesse poodidesse Kauna müügile tuua plaanis ei ole. Nii on Kauna teekond jalgadeni loodussõbralik ja toode ise veidi soodsam. Esimeses etapis paikneb meie jaotuskeskus Inglismaal, veidi hiljem ka Jaapanis. Kindlasti jätame Kauna kättesaadavaks ka kodumaistele jalgadele, kuid piiratumas koguses ning peamiselt eriseeriatena. Seetõttu soovitame hankida Kaun kindlalt ja soodsalt siitsamast Hooandjast :) 

Miks me Kauna teeme?

Usume, et Eesti disainil on potentsiaali ja maailma jalgadel õigus mõnusamatele ja kenamatele sisejalanõudele. Aga sellele lisaks usume ka sotsiaalselt vastutustundlikusse ettevõtlusesse. Nii plaanimegi õmblejateks tööle võtta tublisid eakamaid inimesi, kelle järgi muidu oleks tööturul ehk väiksem nõudlus. Kõik olulisemad Kaunaga seotud töökohad jäävad Eestisse - disainist õmblemiseni. Ka kogu meie tarneahel pakenditest logistikani lähtub võimalikult palju loodussõbralikkusest. 

Ajalised piirid:
aprilli algus - esimese partii tarnimine toetajatele. 
1. mai - tooted müügis veebikaubanduse vahendusel UK-s.
suvi 2014 - valmistumine sügishooajaks, mahud suurenevad hüppeliselt. Hakkame planeerima 2015 tooteid. 
detsember 2014 - tarneahel optimeeritud, valmistume sisenema Jaapani turule.

Oleme kindlad, et kui kohtuvad rahvusvaheliselt tunnustatud tootedisain, elujõuline äriidee ning loodussõbralik mõtteviis, on hea tulemus vältimatu.  

Toeta Eesti disaini - nii saad endale mugavad ja ilusad Kaunad esimeste seas siitsamast Hooandjast :)

Lisainfot vaata ka siit:

https://www.facebook.com/kaundesign

  • 122 hooandjat
  • 15318€kogutud 15000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 27.Feb.2014