Keity Meieri 2021 mototriali hooaegKasutaja  Keity Meier projekt kategoorias Sport

Olen on 26-aastane Tapalt pärit ninja-motosportlane, keda on korduvalt pärjatud nii Eesti parima naismotosportlase kui ka Eesti parima triali-sõitja tiitliga. Oma triali-sõiduoskusi olen demonstreerinud Marvel Universe Live Show koosseisus erinevatel esinemislavadel üle maailma, aga ka Eesti nurgatagustes karjäärides, kus võib mind iga ilmaga lund ja kruusa keerutamas näha. Lisaks annan oma oskusi edasi ka treenerina. 2020. aasta sügisel tõmbasin aga selga särava keebi ja lendasin nagu nool mootorrattal üle Tartu Kaarsilla. See andis mulle juurde hoogu ja enesekindlust, et võtta tulevikus ette veelgi julgemaid ja suuremaid väljakutseid ning noppida üha kõrgemaid kohti ka rahvusvahelisel võistlusareenil – Triali Euroopa Meistrivõistlustel ja Maailma Meistrivõistluste karikasarjas. Edukale võistlushooajale hoo sisse saamiseks on abi igast hooandjast! 

Minu 2021-hooaja eesmärkideks on võistlustulle astuda Triali Euroopa Meistrivõistlustel ja Maailma Meistrivõistluste karikasarjas. Oma eelmisel EM-i hooajal tulin koondtabelis kuuendaks, tänavu on eesmärgiks tulla esikolmikusse. Kokku on etappe kaheksa ja hooandjas küsitav summa sõidutab mind ja mootorratast kõigile neile kohale ning tagasi, katab stardimaksud ja aitab läbi viia kõige selle eelduseks olevad treeningud.

Hetkel on käimas ettevalmistused: Tallinn Crossfit hoolitseb mu üldfüüsise eest ja sõidu tehnilist osa harjutan Eesti oma trialiradadel. Võistlushooaeg algab EM-i etapiga aprillis, mis toimub Prantsusmaal, Breal MontFort Sousis, kus on aset leidnud ka MM-i etapid. Koht on eriline oma astmeliste kaljude poolest – just nagu linnahall suurendusklaasi all. Sealt edasi kulgeb teekond läbi temperamentse Itaalia, müstiliste metsadega Tšehhi, ning Saksamaa, kus saan ratast proovida suurel tehistrialiväljakul. Hooaeg lõpeb MM etapiga Hispaania sadamalinnas Baionas, kus soovin end proovile panna keskaegse kindluse pudenevatel servadel.
 


 

Kui kellelgi tekkis küsimus, mis see trial üldse on, siis võtaksin selle kokku selliselt: kui inimene võtab tantsupartneriks mootorratta ja tantsib üle mistahes takistuste nii, et tsikkel ja sõitja jäävad mõlemad püsti ning seda kindla ajaraami sees, olenemata ühestki ilma- või tehnikaolust. Tegu on motomaailma kahtlemata enim kehatööd ja kindlat meelt nõudva alaga.

Rohkem trialist SIIN.

Olen tänulik kõikidele toetajatele ja kingitused toimetatakse teieni hooaja jooksul.

Minu tegemistel saab silma peal hoida Facebookis
Minu visiitkaart
 


 

 • 37 hooandjat
 • 3058€kogutud 10000€ eesmärgist
 • 15 päeva
  Projekti toetatakse 20. märts ainult juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa.
Anna projektile hoogu!

Sarnased projektid

Saaremaa jääpurjetajad võistlevad

 • 53%kogutud
 • 2593€toetatud
 • 2 päeva veel

On Silver Heels - Eesti naiste jäähokikoondise taasloomise lugu

 • 68%kogutud
 • 6502€toetatud
 • 17 päeva veel